Бої "з м'ясорубкою": Військовий експерт припустив, як закінчиться війна з Росією

Попереду на українців можуть чекати вкрай складні і кровопролитні бої у війні з Росією, але закінчитися вони мають перемогою ЗСУ. Про це заявив військовий експерт Олег Жданов в ефірі "24 каналу", передають Патріоти України.

"Це буде нелегка війна, іноді з м'ясорубкою. Але вона повинна закінчитися розгромом Російської Федерації на полі бою. Це може статися і раніше, якщо Росія буде змушена дати нам рішучий бій. Саме цей рішучий бій та перемога у ньому може стати крапкою у цій війні", – зазначив він.

Жданов переконаний, що інші варіанти розвитку подій, а саме припинення вогню, домовленості, перемир'я – не принесуть ніяких результатів. "Це буде просто відкладена війна. Ми це вже проходили", – додав він.

У "чорному списку" гучні прізвища: Зеленський розкрив подробиці нових санкцій РНБО проти Росії

субота, 1 жовтень 2022, 6:30

На засіданні Ради національної безпеки і оборони ухвалено рішення про запровадження санкцій проти російських фізичних і юридичних осіб. Про це президент Володимир Зеленський сказав у вечірньому зверненні до українського народу, передають Патріоти Украї...

Загроза розколу НАТО: Жданов сказав, які країни можуть виступити категорично проти прийому України

субота, 1 жовтень 2022, 6:26

Через те, що Україна подала заявку на вступ до Організації Північноатлантичного договору (НАТО) в прискореному порядку можливий розкол самого Альянсу, передають Патріоти України. Категорично проти прийому України в НАТО може виступити Угорщина, розпові...