Бої за Маріуполь тривають: Відео, яке спростовує заяви пропагандистів Кремля

Попри заяви президента РФ Володимира Путіна, в Маріуполі досі тривають бої між загарбниками та українськими захисниками. Російські окупанти наразі не змогли повністю заблокувати "Азовсталь". Проте російські журналісти, виконуючи наказ диктатора, перестали говорити про те, що бої за місто не припинилися. Про це в Telegram повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

Тепер пропагандисти РФ, як і раніше, публікують кадри штурмів або боїв у місті, проте брешуть про дату. Вони публікують свіжі відео, заявляючи, що їх зняли "до того, як "Азовсталь" було повністю заблоковано", а зараз у Маріуполі нібито вже тихо.

Проте це не відповідає дійсності, простий аналіз відео та зіставлення фактів доводить, що журналісти намагалися видати бажане за дійсне. "Ми розуміємо, що подібна погода встановилась у Маріуполі не пізніше ніж три дні як. Далі зіставимо дані – вчора окупантами було закрито територію Лівобережного району через вуличні бої. До того ж на відео техніка окупантів із позначкою V, яка з’явилась після показового виїзду з міста частини окупантів на Пасху після путінського "стоп штурм". Раніше були Z", – написав Андрющенко.

Тож відео бою за Маріуполь, яке пропагандисти намагалися видати за старе, насправді було зняте 26 квітня. "Це відео боїв за вчора. В Маріуполі. Там, де нема бойових дій і "все контролюють окупанти". Фейкомети", – наголосив радник мера Маріуполя.

Заборона виїзду чиновникам за кордон: Прикордонна служба зробила уточнення щодо неприданих для служби

понеділок, 30 січень 2023, 13:23

Заборона на виїзд держслужбовцям окрім як у відрядження вже діє, вона стосується і осіб, які непридатні до військової служби, або мали інші підстави для виїзду. Про це заявив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко в ефірі національного те...

"Астрономічні цифри": У Defence Express назвали кількість винищувачів для закриття неба над Україною і їхню вартість

понеділок, 30 січень 2023, 12:44

У Повітряних силах України оголосили реальну потребу у багатофункціональних винищувачах, які зможуть забезпечити охорону повітряного простору: це п'ять авіабригад або 180 літаків. Її навряд можливо вважати завищеною, проте кошти для неї потрібні астрон...