"Бої за Сватове та Кремінну є неминучою та недалекою перспективою", - Бутусов

"Російські канали опублікували карту наступу ЗСУ у Харківській, Донецькій та Луганській областях", - пише у своєму блозі Юрій Бутусов, передають Патріоти України, і продовжує:

"1. Фронт 20-ї загальновійськової армії ЗС РФ на Осколі прорвано.

Російське угруповання в Лимані потрапило в оперативне оточення. Вихід наших військ на Невське і Терни означатиме перекриття останніх шляхів постачання, запечатування «котла» та повний розгром лимансько-ямпільського угруповання.

2. Російське командування, очевидно, розуміє загрозу, проте продовжує утримувати Лиман та Ямпіль. Конфігурація фронту для противника вкрай невигідна для оборони, довго тримати такий фронт противник не зможе.

Водночас не можна недооцінювати противника, керованість угруповання зберігається, ворог, як і раніше, перевершує нас у важких озброєннях та боєприпасах. Бої йдуть важкі.

3. Росіяни перекидають усі можливі підкріплення звідки тільки можливо, наприклад, там уже захоплено документи військовослужбовців зі складу 201-ї військової бази в Таджикистані, різних регіональних і національних підрозділів, низка батальйонів БАРС. Маршові поповнення мобілізованих спрямовані для поповнення 144-ї та 3-ї мотострілкових дивізій у цьому районі. Також тут застосовуються 61-ша бригада морської піхоти, частини ВДВ.

4. ЗСУ вийшли вже до Кремінної, і після завдання поразки лимансько-ямпільському угрупованню ворогові доведеться тікати далеко, до траси Р66 Сватове — Кремінна.

5. На карті немає північної ділянки фронту. А там наші війська також перейшли Оскіл, і поступово просуваються вперед на північ від Сватового. Бої за Сватове і бої за Кремінну є неминучою та недалекою перспективою".


ЗСУ вчергове ліквідували високопоставленого окупанта

субота, 3 грудень 2022, 3:00

ЗСУ ліквідували російського полковника Дениса Давидова. Про це повідомляє рашистська газета «Мичуринская правда». Окупанту було 40 років. У 1999 році він закінчив Крюківську середню школу. Кадровий військовий, служив в Алтайському і Забайкальському кра...

У європейських столицях триває напружена робота: Зеленський розповів про підготовку спецтрибуналу для керівництва РФ

субота, 3 грудень 2022, 2:52

Президент Володимир Зеленський упевнений, що керівництву Росії не вдасться уникнути відповідальності за злочин проти України. Про це глава держави розповів у своєму відеозверненні до українців у ніч проти суботи, 3 грудня. Зеленський зазначив, що для о...