Бояться навіть мертвого? Росія ввела санкції проти сенатора Джона Маккейна

Росія ввела санкції майже проти тисячі росіян. Однак найцікавішим є те, що санкції ввели навіть проти покійного сенатора Джона Маккейна, який помер ще у 2018 році. Першим санкції проти покійного сенатора помітив журналіст Остап Яриш. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці та додав скріншот з сайту російського МЗС, передають Патріоти України.

Мертвим забороняють в'їзд у Росію

Здавалося б, напевно МЗС Росії просто забуло, що сенатор Джон Маккейн помер. Однак у переліку підсанкційних осіб чітко вказано, що політик помер ще у серпні 2018 року. Журналіст Остап Яриш уже зіронізував, що мертвим забороняють в'їзд до Росії.

"Росія ввела санкції проти покійного сенатора Джона Маккейна. Я не жартую. Нові санкції забороняють громадянам США в'їзд до Росії", – так прокоментував цю ситуацію журналіст.

Голові НБУ повідомили про підозру - САП

четвер, 6 жовтень 2022, 13:29

Голові Національного банку України Кирилу Шевченку повідомлено про підозру. Про це в Facebook повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура, передають Патріоти України. Згідно з повідомленням, факти, викладені в повідомленні про підозру, не стос...

Очікуваний ефект не менше 7 млрд євро: Євросоюз затвердив восьмий пакет санкцій проти Росії

четвер, 6 жовтень 2022, 13:15

Європейський Союз затвердив восьмий пакет санкцій проти Росії. Про це повідомив керівник офісу президента України Андрій Єрмак у Telegram, передають Патріоти України. "Євросоюз затвердив восьмий пакет санкцій проти Росії, включаючи "стелю цін" на нафту...