0
Двоє солдатів КНДР, яких було взято в полон у січні на Курщині, відмовилися повертатися додому і попросили відправити їх у Південну Корею. Про це повідомив директор організації Gyeore-eol Nation United, яка підтримує перебіжчиків, Чан Се Йоль, передають Патріоти України.
"Наприкінці інтерв'ю обидва чоловіки попросили продюсера відвезти їх на Південь", - зазначив він. До слова, Чан Се Йоль і сам є перебіжчиком з КНДР. "Вони благали інтерв'юера пообіцяти, що вона повернеться за ними", - додав він. Інтерв'ю для документальному фільму відбулось 28 жовтня в Києві, у неназваному місці, де утримуються північнокорейські солдати.
За словами Чана, відео інтерв'ю ще не опубліковане, але має вийти найближчими тижнями. На фото, наданих його організацією, зафіксовано одного із затриманих, який читає листи від співвітчизників, нині проживають на Півдні. Як відомо, двох військових з КНДР взяли в полон українські сили 9 січня 2025 року на території російської Курської області, де вони воювали на боці росії:
Обидва заявляли, що їхали на навчання. Один із них мав російський військовий квиток, отриманий восени 2024 року в рф, інший - був без документів.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...