Бояться війни РФ і НАТО: Генерал ЗСУ пояснив, чому Захід тягне час і дає Україні замало зброї


Західні країни досить повільно надають Україні зброю і постачають її у недостатніх кількостях, хоча могли б давати і більше. Причиною цього є страх, що війна між Росією та Україною може перерости у війну РФ і НАТО, або ж стати ядерною, передають Патріоти України.

Проте щоб цього не допустити, потрібно не гальмувати надання зброї, а рішуче перемогти країну-агресорку Росію на полі бою. Про це сказав генерал-лейтенант запасу, ексзаступник начальника Генштабу ЗСУ Ігор Романенко під час чату на Главреді.

Романенко зазначив, що Захід намагається пояснити невеликі поставки озброєння Україні тим, що у них немає такої кількості зброї, і її ще потрібно виготовляти. Проте це не завжди так.

"Об'єктивне підґрунтя під цим є, але... У американців 440 HIMARS у збройних силах. Нам передали близько 20 одиниць. Тому кожен сам може відповісти на питання, чи є у США можливості надати Україні більше озброєнь", – каже генерал-лейтенант.

Також він нагадав, що ленд-ліз був підписаний ще 9 травня, але рішення про виділення Україні допомоги на 3 мільярди доларів з'явилося 24 серпня.

"Не зрозуміло, що заважає Штатам почати постачати зброю в потрібній кількості. Адже ленд-ліз – це інструмент, який якраз і дозволяє президенту США швидко вирішувати питання про надання допомоги Україні (військової та фінансової). Інструмент є, можливості є... Але така політика", – пояснює Романенко.

Він зазначив, що Путін вважає, ніби "воює з НАТО". Проте російський диктатор воює з Україною, якій допомагають союзники. А на Заході зволікають із наданням великої кількості зброї, тому що бояться довести все до війни РФ і НАТО, або допустити, щоб почалася ядерна війна.

"Щоб цього не сталося, Росію потрібно рішуче перемогти. І робити це потрібно якомога швидше. Адже, чим довше триває війна, тим більше гине українців, перш за все, українських військовослужбовців", – наголосив генерал-лейтенант.

"Був вкрай ефективний щодо комунікації з партнерами": В Офісі президента прокоментували ймовірність відставки Резнікова

неділя, 5 лютий 2023, 21:45

Радник керівника офісу президента Михайло Подоляк прокоментував імовірність відставки міністра оборони Олексія Резнікова, зазначивши вкрай ефективну роботу міністра з іноземними партнерами щодо постачання озброєння Україні. Про це Подоляк сказав в ефір...

"Своїх не кидають"? Українські аеророзвідники показали, як окупант накивав п’ятами після "привіту" від дрона (відео)

неділя, 5 лютий 2023, 21:30

Збройні сили України щодня зменшують чисельність путінської армії. Наші захисники проводять успішну "денацифікацію" та "демілітаризацію" ворога, передають Патріоти України. Окупанти, яким пощастило вижити, тікають від міці українських бійців, кидаючи ...