
Воїни 59-ї окремої мотопіхотної бригади ім. Якова Гандзюка показали, як борються з окупантами на передовій. Вони підірвали ворожу вантажівку КАМАЗ із боєкомплектами, передають Патріоти України.
Відповідний ролик пресслужба 59-ї ОМБР оприлюднила в Facebook у суботу, 4 червня. Коли саме було знято кадри, не уточнюється.
Відео було записано камерою, встановленою на дроні. Герої ЗСУ здійснили кілька вдалих пострілів. У підсумку військова техніка окупантів і боєприпаси висадилися в повітря, а над ними в небо піднявся густий дим.
"Продовжуємо знищувати орків разом з їхньою технікою. Хто на українську землю з війною ступить, той в українській землі й залишиться", – наголосили воїни 59-ї ОМБР.
Колишній учасник дуету Modern Talking, німецький музикант Дітер Болен заявив, що перемога України над Росією була б «найгіршим сценарієм», адже після цього «може початися світова війна», передають Патріоти України з посиланням на Berliner Zeitung. Зазн...
Речник президента Польщі Рафал Лескевич в інтерв'ю Polsat News заявив, що орден Білого орла, який президент України Володимир Зеленський відправив "Новою поштою", був отриманий, передають Патріоти України . Лескевич додав, що повернуту нагороду "переда...