"Боєприпаси підвозять": Військовий експерт розповів, що потрібно Україні для перелому у війні і коли він можливий

Військовий експерт з Азербайджану Агіль Рустамзаде заявив, що перелом у війні на користь України може статися, якщо втрати РФ становитимуть 1000 окупантів на добу. Своїм баченням авторитетний фахівець поділився в інтерв'ю Радіо НВ. Він спрогнозував, що найближчими тижнями ЗСУ зможуть ліквідувати до 500 військових РФ за день, передають Патріоти України.

За словами Рустамзаде, втрати окупаційних військ знизилися до 100-150 солдатів на добу з 200-300 і це пов'язано з тим, що Україні не вистачає артилерії.

"У вас навіть був період, тиждень чи десять днів тому, коли не вистачало снарядів та боєприпасів. Але зараз боєприпаси підвозять, і в перспективі двох тижнів, я думаю, ви зможете підняти планку до 300-500 убитих на день", – сказав експерт .

Однак він вважає, що цього все одно недостатньо, щоб розпочався наступ українських захисників. "Для того, щоб трапився перелом у війні, і російська армія почала провалювати свою оборону через нездатність поповнювати свої втрати, цифра вбитих російських солдатів має зрости до 1000 на добу", – резюмував він.

Терміновий візит Шойгу до Білорусі: ЗМІ звернули увагу на цікаві деталі

неділя, 4 грудень 2022, 7:28

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу 3 грудня прилетів на переговори до білоруського колеги Віктора Хреніна. Як повідомляють оборонні відомства, Москва та Мінськ домовилися внести зміни до російсько-білоруської міждержавної угоди про спільне забезпечення...

Жителя РФ звинуватили в "дискредитації" армії за те, що... йому наснився Зеленський

неділя, 4 грудень 2022, 6:59

За словами підозрюваного Івана Лосєва, донос на нього написали лише після публікації про сон, у якому був Зеленський, а інша критика війни в Україні залишилася непоміченою. Російські силовики відстежували публікації користувача приблизно пів року, пере...