
Російські окупанти продовжують скаржитися на те, як погано забезпечена армія РФ. Їм не вистачає сучасної техніки та снарядів, до того ж боєприпаси у росіян старі – вони випущені ще у 1985-1986 роках. Така сама ситуація і з кулеметами. Про це стало відомо з телефонної розмови військового РФ, перехопленої Головним управлінням розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.
За його словами, Збройні сили України б'ють по позиціях загарбників у 4-5 разів частіше, ніж вони по українських. Через це війська РФ зазнають великих втрат. Наприклад, сказав окупант, нещодавно прямо в російський окоп прилетів мінометний снаряд, двоє загарбників з його підрозділу загинуло, а ще одного було поранено.
У РФ активно обговорюється те, що війна може тривати до 2026 року. Якщо ж у Росії буде оголошено повну мобілізацію, то президенту РФ Володимиру Путіну доведеться "воювати зі своїми", заявив російський військовий.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...