
Російські окупанти продовжують скаржитися на те, як погано забезпечена армія РФ. Їм не вистачає сучасної техніки та снарядів, до того ж боєприпаси у росіян старі – вони випущені ще у 1985-1986 роках. Така сама ситуація і з кулеметами. Про це стало відомо з телефонної розмови військового РФ, перехопленої Головним управлінням розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.
За його словами, Збройні сили України б'ють по позиціях загарбників у 4-5 разів частіше, ніж вони по українських. Через це війська РФ зазнають великих втрат. Наприклад, сказав окупант, нещодавно прямо в російський окоп прилетів мінометний снаряд, двоє загарбників з його підрозділу загинуло, а ще одного було поранено.
У РФ активно обговорюється те, що війна може тривати до 2026 року. Якщо ж у Росії буде оголошено повну мобілізацію, то президенту РФ Володимиру Путіну доведеться "воювати зі своїми", заявив російський військовий.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...