
Російські окупанти продовжують скаржитися на те, як погано забезпечена армія РФ. Їм не вистачає сучасної техніки та снарядів, до того ж боєприпаси у росіян старі – вони випущені ще у 1985-1986 роках. Така сама ситуація і з кулеметами. Про це стало відомо з телефонної розмови військового РФ, перехопленої Головним управлінням розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.
За його словами, Збройні сили України б'ють по позиціях загарбників у 4-5 разів частіше, ніж вони по українських. Через це війська РФ зазнають великих втрат. Наприклад, сказав окупант, нещодавно прямо в російський окоп прилетів мінометний снаряд, двоє загарбників з його підрозділу загинуло, а ще одного було поранено.
У РФ активно обговорюється те, що війна може тривати до 2026 року. Якщо ж у Росії буде оголошено повну мобілізацію, то президенту РФ Володимиру Путіну доведеться "воювати зі своїми", заявив російський військовий.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...