
Колишній ватажок терористичного угрупування "ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков) вкотре запанікував через удари Збройних Сил України по тилу окупантів. Він підтвердив розгром складу боєприпасів у Сніжному Донецької області, передають Патріоти України.
Гіркін написав у своєму Telegram-каналі, що керівництву РФ, мабуть, зовсім не розповідають, що путінська армія постійно лишається без зброї через потужні удари ЗСУ.
"Завод у Сніжному зруйнований, боєприпаси – всі в повітря. Мені теж про це писали. Цікаво, Фанерний Маршал доповідає головнокомандувачу про те, що у нас за два тижні знищили вже чотири найбільші склади боєприпасів на Донбасі? Не говорячи вже про інші регіони, де теж багато складів "все", – заявив він.
Зазначимо, Гіркін неоднораово вказував на те, що в затяжній війні російські окупанти не мають шансів на перемогу, а командування російських військ робить помилку за помилкою.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою