
Світові лідери не братимуть участі в офіційному загальному фото під час зустрічі G20 на Балі наступного тижня. Це пов'язано з "масовим дискомфортом через присутність Росії на саміті". Про це пише видання The Guardian, передають Патріоти України.
Традиційно світові лідери збираються разом для першої фотографії на початку самітів. Під час цього розвивається динаміка заходу, представники країн вітаються та ведуть розмови. Однак цього разу на саміті, організованому Індонезією на 15 листопада, фотографій не буде попри те, що особисто президент Росії Володимир Путін не буде присутній.
Замість себе російський диктатор відправить свого заступника, міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова. На попередніх самітах він влаштував справжні драматичні сцени: Лавров заявив, що вторгнення Росії в Україну не є причиною глобальної кризи голоду, а санкції, спрямовані на ізоляцію Росії, "рівнозначні оголошенню війни". Після цього російський міністр закордонних справ зухвало покинув зустріч.
РФ до переговорів можуть змусити дві ключові умови: посилення Збройних Сил України та їхні успіхи на фронті, а також погіршення економічної ситуації в РФ. Про це сказав політтехнолог, кандидат філософських наук. Автор YouTube каналу "Мотив Подорожнього...
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...