
Україна готова збільшити внески в операції НАТО і направити для роботи в структурах Альянсу додатковий персонал. Про це заявив Міністр оборони Андрій Таран в інтерв'ю, передають Патріоти України.
"Ми готові збільшити національні внески в операції під керівництвом НАТО, направити до роботи в структурах Альянсу додатковий військовий і цивільний персонал, приступити до виконання практичних заходів з налагодження обміну інформацією в режимі реального часу, використовуючи автоматизовані системи", - зазначив Таран.
За його словами все це має зробити Україну сильнішою і значно наблизити до стратегічної мети – повноправного членства в Організації Північноатлантичного договору.
"У цьому контексті ми чітко визначаємо свої амбіції отримати План дій щодо членства в НАТО і сподіваємося на всебічну політичну підтримку союзників НАТО про прийняття такого рішення на наступному саміті Альянсу в 2021 році", - підкреслив міністр.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...