Бойовики розстріляли людей на ринку, багато загиблих

Після розстрілу мирних мешканців озброєні люди просто втекли з ринку, а, можливо, і з села.

На сході африканської країни Буркіна-Фасо 7 серпня група озброєних бойовиків напала на ринок великої рогатої худоби. Бойовики просто розстріляли натовп, внаслідок чого загинули щонайменше 20 людей. Після розстрілу мирних мешканців озброєні люди просто втекли з ринку, а, можливо, і з села, повідомляють Патріоти України із посиланням на Al Jazeera.

Подія трапилася на сході Буркіна-Фасо – у маленькому провінційному селі Фада Нґурма. Після цього армія країни оточила село, але бойовиків не змогли швидко знайти, а потім пошуки затягнулися.

Наразі мотиви нападників невідомі. Внаслідок їхньої атаки загинули щонайменше 20 людей, ще декілька десятків отримали численні поранення.

Село Фада Нґурма на сході Буркіна-Фасо: карта

Що відомо про безпекову ситуацію в Буркіна-Фасо

  • У Буркіна-Фасо такі напади не є поодинокими й рідкісними випадками. Зокрема один з останніх відбувся в травні 2020 року в сусідньому селі Компіенга. Тоді загинули 25 людей.
  • На території африканської країни діють кілька озброєних угруповань, пов'язаних з "Аль-Каїдою" й "ІДІЛ". Армія Буркіна-Фасо веде проти них постійну боротьбу. Втім поки ніхто з них не взяв на себе відповідальність за цей напад.

Хіти тижня. "Маленький врунишка": Відео, де Зеленському нагадують його обіцянку "знизити тарифи на половину", набрало понад 1,5 млн переглядів

субота, 16 січень 2021, 4:00

Громадяни давно мали б зробити висновок, що не варто вірити передвиборчим обіцянкам будь-яких політиків. В грудні 2020 року криворізьке видання "Медіа-КР" розмістило на фейсбуці відеоцитату зі словами президента Володимира Зеленського щодо зниження тар...

З архіву ПУ. Так у кого війна скінчилась? Бойовики мінують території біля позицій українських військових на Донбасі

субота, 16 січень 2021, 3:00

Проросійські бойовики дистанційно мінують місцевість у районах, прилеглих до позицій підрозділів Об'єднаних сил між Оріховим та Золотим-5. Це суперечить мінським угодам. Мінування окупанти проводять протипіхотними мінами ПОМ-2, які мають період самолік...