Бойовики розстріляли людей на ринку, багато загиблих

Після розстрілу мирних мешканців озброєні люди просто втекли з ринку, а, можливо, і з села.

На сході африканської країни Буркіна-Фасо 7 серпня група озброєних бойовиків напала на ринок великої рогатої худоби. Бойовики просто розстріляли натовп, внаслідок чого загинули щонайменше 20 людей. Після розстрілу мирних мешканців озброєні люди просто втекли з ринку, а, можливо, і з села, повідомляють Патріоти України із посиланням на Al Jazeera.

Подія трапилася на сході Буркіна-Фасо – у маленькому провінційному селі Фада Нґурма. Після цього армія країни оточила село, але бойовиків не змогли швидко знайти, а потім пошуки затягнулися.

Наразі мотиви нападників невідомі. Внаслідок їхньої атаки загинули щонайменше 20 людей, ще декілька десятків отримали численні поранення.

Село Фада Нґурма на сході Буркіна-Фасо: карта

Що відомо про безпекову ситуацію в Буркіна-Фасо

  • У Буркіна-Фасо такі напади не є поодинокими й рідкісними випадками. Зокрема один з останніх відбувся в травні 2020 року в сусідньому селі Компіенга. Тоді загинули 25 людей.
  • На території африканської країни діють кілька озброєних угруповань, пов'язаних з "Аль-Каїдою" й "ІДІЛ". Армія Буркіна-Фасо веде проти них постійну боротьбу. Втім поки ніхто з них не взяв на себе відповідальність за цей напад.

"​Уже сейчас ясно, что эскалация готовилась заранее. Прежде всего, к этому готовился Азербайджан в согласовании с Турцией", - Куса про масштабні бої за Нагірний Карабах

понеділок, 28 вересень 2020, 8:37

Между Арменией и Азербайджаном мощная эскалация. В этот раз речь идёт о Нагорном Карабахе. Минобороны Азербайджана рано утром в воскресенье объявило о полномасштабном наступлении по всей линии фронта. Формальный повод - артиллерийские обстрелы на линии...

Підбита техніка і багато загиблих: У мережу потрапило відео з місця боїв у Нагірному Карабасі

понеділок, 28 вересень 2020, 8:17

Наслідки боїв на кордоні Азербайджану та Вірменії, які пройшли в неділю, 27 вересня, зняли на відео, передають Патріоти України. Роликом, що демонструє втрати ВС Азербайджану в зіткненнях у невизнаному Нагірному Карабасі, поділилося так зване міністерс...