
Проросійські бойовики використовують режим припинення вогню на Донбасі для відпрацювання ударів по об'єктах на підконтрольній Україні території. Зокрема, йде підготовка артилерійських частин. Про це на брифінгу заявив спікер Міністерства оборони полковник Дмитро Гуцуляк, передають Патріоти України.
За даними розвідки, в умовах режиму припинення вогню командування окупантів проводить інтенсивну підготовку для підвищення боєздатності своїх підрозділів. На цьому тижні противник провів штабні тренування з управління військами, тактичні навчання з артилерійськими підрозділами, двосторонні ротні тактичні навчання, збори зі снайперами і розвідниками.
"У той же час, за інформацією ГУР Міноборони України, для тренування чергових артилерійських розрахунків цілями визначалися об'єкти, які знаходяться на підконтрольній Україні території в Донецькій і Луганській областях", - йдеться в повідомленні.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:
ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...