Загроза наростає: Бойовики використовують перемир'я для відпрацювання ударів по Україні, - розвідка

Проросійські бойовики використовують режим припинення вогню на Донбасі для відпрацювання ударів по об'єктах на підконтрольній Україні території. Зокрема, йде підготовка артилерійських частин. Про це на брифінгу заявив спікер Міністерства оборони полковник Дмитро Гуцуляк, передають Патріоти України.

За даними розвідки, в умовах режиму припинення вогню командування окупантів проводить інтенсивну підготовку для підвищення боєздатності своїх підрозділів. На цьому тижні противник провів штабні тренування з управління військами, тактичні навчання з артилерійськими підрозділами, двосторонні ротні тактичні навчання, збори зі снайперами і розвідниками.

"У той же час, за інформацією ГУР Міноборони України, для тренування чергових артилерійських розрахунків цілями визначалися об'єкти, які знаходяться на підконтрольній Україні території в Донецькій і Луганській областях", - йдеться в повідомленні.

З архіву ПУ. Безнадійна справа: Як шаман з Жириновського бісів виганяв (відео)

четвер, 1 жовтень 2020, 18:00

Лідер ЛДПР зацікавився бубном, і попросив провести обряд очищення від нечисті. Одіозний російський політик і глава ЛПДР Володимир Жириновський побував в московському парку Зарядьє, де ненці провели над ним обряд очищення від негативної енергії і нечист...

"Россия готова пожертвовать Арменией ради торговли с Турцией", - блогер

четвер, 1 жовтень 2020, 17:28

"Россия вряд ли станет ввязываться в конфликт в Нагорном Карабахе, несмотря на то, что она связана с Арменией договором о коллективной безопасности", - пише у своєму блозі Юрій Касьянов, передають Патріоти України, і продовжує:. "Мы уже видели шерохова...