"Боюсь, что в танк уже не влезу": Пропагандист Соловйов відмовився йти на фронт (відео)

Російський телепропагандист Володимир Соловйов продовжує агітувати росіян йти на війну проти України. Але сам цього робити не збирається. В ефері своєї передачі він цинічно знайшов відмовку від служби в армії, передають Патріоти України.

«Моя військова спеціальність – командир взводу легких та середніх танків. Але я жахом усвідомив, що мене навіть призвати зараз не можна, адже я старий», – пояснив глядачам Соловйов.

На зауваження, що у третю хвилю можуть призвати навіть таких, які він, пропагандист знайшов нову відмовку. «Та що там, я боюсь, що у танк вже не влізу», – віджартувався ведучий.


"Путін у 2022 році зробив найбільшу дурість у своєму житті": Екс-розвідник розповів про страх диктатора (відео)

середа, 1 лютий 2023, 14:59

21 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін підписав свій смертний вирок як диктатор. Політично він уже мертвий. Таку думку в інтерв'ю УНІАН висловив колишній співробітник КДБ і російської розвідки Сергій Жирнов, зазначивши, що Путіну варто було п...

"Залізли в кишені захисників": Зеленського закликали повернути військовослужбовцям скасовані премії - петиція

середа, 1 лютий 2023, 14:52

З'явилася нова петиція із закликом повернути військовослужбовцям скасовані премії. Українці просять Володимира Зеленського переглянути рішення щодо зарплат захисників, яким "влізли в кишені", передають Патріоти України. Автором електронного звернення 3...