"Боюсь, щоб держава не збанкрутувала наф*г": Окупант у розмові із побратимом засумнівався у перемозі (аудіо)

Російський солдат у розмові телефоном зі своїм побратимом заявив, що армія РФ абсолютно не готова до війни, тому воювати немає сенсу. Крім того, він також зазначив і той факт, що солдати російської армії одержують катастрофічно маленьку зарплату. Про це стало відомо із пресслужби Головного управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

Розмова двох загарбників була перехоплена. Один із військових РФ розповів телефоном, що йому прийшла мізерна зарплата – 26 тисяч рублів (12,5 тис грн – Ред.). Таку суму отримали й багато інших солдатів контрактної служби. "Минуло пів року, у відпустку не відпускають, зарплату не платять", – бідкається окупант.

Він також зазначив, що багато його колег незадоволені такими маленькими виплатами. "Боюсь, щоб держава не збанкрутувала б нафіг", – зазначив російський солдат.

Крім того, він розповів і про проблеми армії РФ. "Літаки ж не виробляємо …вважай, нічого не їздить, техніку нову виробляти не можемо", – розповів загарбник своєму побратиму.

Він зазначив, що армія Росії не готова до подальших бойових дій. "Зараз воювати немає сенсу, тому що армія не готова – високотехнологічного озброєння немає, навчених кадрів, по-справжньому, немає – ніфіга немає", – заявив він.

Російський окупант також зауважив, що внаслідок відсутності навчання військових багато хто не може професійно виконувати бойові завдання. "Артилеристи, які стріляють фіг знає куди, танкісти, які, блін, тільки танки палити вміють. Наші там нихр*на не запускають, нічого не збивають (дрони – Ред.)", – додав він.

Естонці вимагають повернути на місце: ФСБ зняла прикордонні буї на Нарві

четвер, 23 травень 2024, 21:14

Російські прикордонники в ніч на 23 травня зняли понад 20 буїв, встановлених прикордонною охороною Естонії на річці Нарві для позначення фарватеру. Про це повідомляє естонський національний телерадіомовник ERR, передають Патріоти України. Глава бюро пр...

"Геноцид" триває: Українські військові знову знищили російський Су-25 (відео)

четвер, 23 травень 2024, 19:41

У четвер, 23 травня, українські військові знищили черговий російський штурмовик Су-25. Про це повідомила 110 окрема механізована бригада імені генерал-хорунжого Марка Безручка, передають Патріоти України. . «Сьогодні нестримні зенітники 110 ОМБр снайп...