Болгарський міністр транспорту пов'язав протести фермерів із РФ

Протести болгарських фермерів через відмову влади забороняти імпорт зерна з України спричинені російською пропагандою. Про це заявив міністр транспорту Болгарії Георгі Гвоздєйков. Про це пише Euractiv, передають Патріоти України.

«Проблема з темою імпорту українського зерна знову починається як пропаганда з боку російської держави. Експорт зерна через Чорне море суттєво обмежений, якщо не сказати, заборонений», – сказав він.

За словами міністра, сьогодні з дозволом на імпорт українського зерна, місцеві виробники заробляють більше, ніж у 2021 році. А дії Росії в Чорному моріобмежують судноплавство, роботу портів, торгівлю, заважають економіці та туризму. «У 2021 році прибуток був менший, але цей протест зараз має політичну мету. Вони намагаються дестабілізувати чіткий проєвропейський напрямок Болгарії», – зазначив міністр.

Урядовець також підкреслив, що Болгарія надає і коридор солідарності, і порт, через який можна експортувати українське збіжжя, від чого країна тільки виграє.

Раніше працювала помічницею Ківалова: Топ-менеджер "Роснафти" і шанувальниця Путіна з Вінниці отримала підозру

понеділок, 2 жовтень 2023, 20:14

Служба безпеки України повідомила про підозру топ-менеджеру "Роснафти" Тетяні Грабович. Жінка публічно підтримує збройну агресію РФ проти України. Про це повідомляє СБУ. Зазначається, що Грабович входить до складу топ-менеджменту центрального офісу "Ро...

Нарада голів МЗС держав Євросоюзу у Києві: ЄС досягнув консенсусу щодо членства України – Кулеба

понеділок, 2 жовтень 2023, 19:58

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на пресконференції за підсумками неформальної зустрічі голів МЗС держав Євросоюзу в Києві заявив, що в Європейському Союзі є консенсус стосовно того, чи приймати Україну. За словами голови МЗС, за столом ...