Болюча поразка для Єревану: Вірменія віддасть Азербайджану нові території в Нагірному Карабаху (карта)

До кінця року Вірменія повинна віддати Азербайджану території, які вона взяла під свій контроль в Нагірному Карабасі, де президенти двох країн підписали договір про припинення військових дій. Карту публікує Telegram-канал "Доповідь розвідки", передають Патріоти України.

Вірменія зобов'язується повернути до 15 листопада Азербайджану Кельбаджарський район, а до 20 листопада Агдамський район і території, утримувані в Газахському районі Азербайджанської Республіки.

До 1 грудня повернуть Лачинський район, залишаючи при цьому за собою Лачинський коридор (шириною 5 км), який буде забезпечувати зв'язок Нагірного Карабаху з Вірменією і при цьому не буде зачіпати м. Шушу.

  • Синім кольором показані території, які в даний час контролюються ВС Азербайджану.
  • Червоним це ті, які повинні перейти під контроль Азербайджану до грудня.
  • Зеленим кольором показані райони розміщення російських миротворців.

Відзначимо, що згідно з угодою, уздовж лінії зіткнення в Нагірному Карабасі і вздовж Лачинського коридору розгортаються російські миротворці, які будуть перебувати на позиціях 5 років з автоматичним продовженням на чергові 5-річні періоди, якщо жодна зі сторін не заявить за 6 місяців до закінчення терміну про свій намір припинити застосування даного положення.

"Говорили про українську кризу": Спецпредставник Китаю розпочав європейське турне з Росії

неділя, 3 березень 2024, 23:54

Переговори будуть єдиним способом припинити бойові дії в Україні. Про це за результатами переговорів спеціального представника уряду Китаю з питань Євразії Лі Хуея і заступника міністра закордонних справ Росії Михайла Галузіна у Москві повідомило МЗС К...

У ЗСУ назвали найгарячішу точку на Бахмутському напрямку

неділя, 3 березень 2024, 23:02

Наразі на Бахмутському напрямку противник продовжує атакувати населений пункт Іванівське. Українські захисники тримають оборону в Богданівці та Іванівці. Про це повідомив начальник пресслужби Східного угруповання військ Ілля Євлаш у телемарафоні, перед...