Болюча поразка для Єревану: Вірменія віддасть Азербайджану нові території в Нагірному Карабаху (карта)

До кінця року Вірменія повинна віддати Азербайджану території, які вона взяла під свій контроль в Нагірному Карабасі, де президенти двох країн підписали договір про припинення військових дій. Карту публікує Telegram-канал "Доповідь розвідки", передають Патріоти України.

Вірменія зобов'язується повернути до 15 листопада Азербайджану Кельбаджарський район, а до 20 листопада Агдамський район і території, утримувані в Газахському районі Азербайджанської Республіки.

До 1 грудня повернуть Лачинський район, залишаючи при цьому за собою Лачинський коридор (шириною 5 км), який буде забезпечувати зв'язок Нагірного Карабаху з Вірменією і при цьому не буде зачіпати м. Шушу.

  • Синім кольором показані території, які в даний час контролюються ВС Азербайджану.
  • Червоним це ті, які повинні перейти під контроль Азербайджану до грудня.
  • Зеленим кольором показані райони розміщення російських миротворців.

Відзначимо, що згідно з угодою, уздовж лінії зіткнення в Нагірному Карабасі і вздовж Лачинського коридору розгортаються російські миротворці, які будуть перебувати на позиціях 5 років з автоматичним продовженням на чергові 5-річні періоди, якщо жодна зі сторін не заявить за 6 місяців до закінчення терміну про свій намір припинити застосування даного положення.

Це відкрита боротьба двох регулярних армій: Резніков розповів, чи можливе "заморожування" війни в Україні

середа, 17 серпень 2022, 15:25

Війна, яку розпочала агресорка Росія 24 лютого, не може бути "замороженою", як це було після анексії Криму та окупації частини Донбасу. Міністр оборони Олексій Резніков каже, що можливий варіант пониження активності залежно від того, який сезон. Крім т...

"Путін не пропустить цю дату": Генштаб розповів, чи впорається українська ППО з масованим обстрілом з Росії і Білорусі

середа, 17 серпень 2022, 15:12

Попередньо, 23-24 серпня в Україні очікують масовану ракетну атаку збоку РФ. Українські Збройні сили готуються відбивати ворожі атаки. Чи впорається українська ППО з великою кількістю ворожих ракет в ефірі телеканалу Freedom розповів ексзаступник начал...