"Болото, бруд, валяються трупи": Окупант поскаржився сину на реалії війни в Україні, але похвалився, що намародерив їжі

На окупованих територіях росіяни продовжують мародерити у будинках українців, які вимушені були покинути домівку через війну. Окупанти відверто хваляться родичам тим, що добре харчуються завдяки накраденій їжі. Про це повідомляють в офіційному Telegram-каналі групи Інформаційний спротив, передають Патріоти України.

Як стало відомо з перехопленої розмови російського військового із сином, попри болото, бруд та купу трупів, окупантам живеться непогано, оскільки ті об'їдаються накраденими харчами.

Російський солдат, який перебуває зараз у Донецькій області, намагався пояснити сину, для чого він воює на території України. Так, за словами окупанта, у чужій країни він "захищає свою Батьківщину" тому йдуть важкі бої, в яких "вбивали нас, а ми їх".

Трохи дискомфорту в життя окупанта приносить те що довкола окопів болото та бруд, і скрізь валяються трупи. Водночас військовий злочинець вихваляється тим, що намародерив купу продуктів із домівок українців, які покинули село. Адже коли останні тікали від російських бомб, то залишили забиті продуктами підвали. "Їжі, синуля, валом, рік спокійно жити можна: компоти, тушкованки, сало, варення", – хвалиться накраденим окупант.

Україна першою у світі отримає унікальні німецькі САУ RCH 155

понеділок, 4 грудень 2023, 1:45

Україна стала першим іноземним замовником новітньої німецької колісної самохідної артилерійської установки RCH 155. Збройні Сили України мають отримати 18 таких САУ. Закупівля вартістю у 216 мільйонів євро фінансується Федеральним урядом Німеччини, пов...

До депортації українських дітей Кремль залучив мотоциклетні банди – посол США

неділя, 3 грудень 2023, 23:40

Білорусь бере участь у депортації українських дітей, а до незаконного вивезення залучають недержавні організації. Про це розповіла пані посол США з особливих доручень Бет Ван Шаак під час конференції у Торонто, передають Патріоти України. «Ми маємо інф...