
Аргентина та Сербія дали офіційний старт промисловому виробництву російської вакцини "Супутник V" від коронавірусу, повідомляють Патріоти України з посиланням на російський державний телеканал "Росія 24"
В ефірі телеканалу показали, як президент Росії Володимир Путін, котрий за впертими чутками сам вакцинувався іншим препаратом, спостерігав за початком виробництва вакцин в обох країнах за допомогою відеозв'язку.
Російська вакцина, вироблена в Аргентині та Сербії, спочатку буде використовуватися для внутрішніх потреб.
А згодом, як повідомляє Російський фонд прямих інвестицій, який займається продажем вакцини, "Спутник V" будуть експортувати.
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: