"Бомба" з "легкої руки" Соні Кошкіної: Чи присягатимуть на інавгурації 6-го президента військові у особистій відданості Зеленському, як монарху або диктатору?

Хто правий? Врешті-решті чекати недовго

Ясність у сенсацію диктаторського гатунку спробував внести нардеп та військовий експерт Дмитро Тимчук, зазначають Патріоти України. Ось що політик написав на своїй сторінці Фейсбук.

"Бредни о том, что во время инаугурации украинская армия присягнет «новому президенту как верховному главнокомандующему» весело и задорно гуляют по украинским (а с их подачи и по зарубежным) СМИ.

Стоило одному журналисту изречь подобное, другие вчера и сегодня тут же подхватили (например: https://www.pravda.com.ua/rus/news/2019/05/19/7215..., или https://tsn.ua/…/spochatku-videozvernennya-a-potim-prisyaga…).

С их подачи эту феерическую глупость принялись распространять уже тяжеловесные информационные агентства (https://www.unian.ua/…/10554408-zmi-nazvali-novi-detali-ina…). А уже от них она расползается по всем малокалиберным и региональным изданиям.

Уважаемые представители масс-медиа! Каждый украинский военнослужащий принимает Присягу ТОЛЬКО на верность Украинскому народу. Всё. Никому более. Он служит стране, а не личностям. Так было и, свято надеюсь, так будет навсегда и впредь. Не надо делать из Украины монархию или диктатуру."

Гра з вогнем: До Києва їде емісар Трампа, домовлятись з Зеленським про таємну допомогу проти Байдена - ЗМІ

вівторок, 26 травень 2020, 0:18

Судячи з прес-конференції шостого президента, равно віддалений баланс тримати він не буде: "наживка" вже заглочена, і Україна ризикує вляпатись у міжнародний скандал, як іноземна держава, що посміла влізти у внутрішню політику США. Глава США Дональд Тр...

Межа «Мінська» - плани «А», «Б» і «С»: Як Зеленський домовлятиметься з Путіним щодо Донбасу

понеділок, 25 травень 2020, 23:50

Україна має плани «А», «Б» і «С» – так говорить президент Володимир Зеленський про закінчення війни на Донбасі. За рік зупинити її не вдалося, але план «А» – Мінські домовленості – все ще в силі, зазначають Патріоти України. Як довго цей формат ще п...