Бомбосховища для Львова: Садовий просить США допомогти йому організувати територіальну цивільну оборону

Мер Львова Андрій Садовий попросив тимчасового повіреного в справах США в Україні Крістіну Квін допомогти організувати територіальну цивільну оборону у Львові. Про це він повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук", передають Патріоти України.

"Завершили тривалу ранкову зустріч з Крістіною Квін, яка є Тимчасовою повіреною у справах США в Україні. З 2019 року вона очолює посольство. В першу чергу, звичайно, ми подякували американській адміністрації за підтримку, особливо зараз у період військового загострення на Українсько-Російському кордоні. Нам важливо відчувати цю реальну підтримку з боку наших партнерів і друзів. У безпековому контексті я звернувся з проханням допомогти нам організувати територіальну цивільну оборону у Львові. Досвід Сполучених Штатів буде корисним для того, щоб дати нового розуміння щодо безпеки кожного з нас", - зазначив Садовий.

У свою чергу Крістіна Квін розповіла, що посольство планує побудувати у Львові American House - центр культурного обміну. "Це ті речі, яких у Львові не може бути багато. Після цього сподіваємося на відкриття Генерального консульства, що було б хорошим кроком", - додав Садовий.

"Ми повинні бути обережнішими сьогодні": Американський дипломат пояснив, чому НАТО зволікає з наданням Україні ПДЧ

понеділок, 17 травень 2021, 0:19

У НАТО, ймовірно, побоюються спровокувати агресію з боку Росії, тому зволікають надавати Україні та Грузії План дії щодо членства. Однак саме невпевненість Альянсу дає РФ "помилкове відчуття, що вона має право постійного вето на євроатлантичне майбутнє...

"Нє всьо так адназначна!": Чеський президент заявив, що "склади у Врбетіце підірвали свої"

понеділок, 17 травень 2021, 0:00

"Чеському президенту Земану виявилось замало масових протестів - він знов взявся озвучувати тези "ГРУ РФ не винна". Мовляв, збройні склади у Врбетіце підірвали свої ж, щоб "приховати нестачу боєприпасів", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на ...