"Борітеся - поборете!": Зеленський звернувся до корінних народів РФ з закликом скинути вікове рабство Москви (відео)

Президент Володимир Зеленський звернувся до народів Кавказу, Сибіру та інших корінних народів Росії, представників яких відправляють на війну проти України. Він закликав їх боротися з режимом російського диктатора Володимира Путіна та не дати зробити себе гарматним м’ясом на непотрібній їм війні.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал президента України.

"Дагестанці не повинні гинути у підлій та ганебній війні Росії. Чеченці, інгуші, осетини, черкеси та будь-який інший народ, який опинився під російським прапором. Усього майже 200 народів. Ви знаєте, хто відправляє вас усіх воювати в Україну. Той, хто відправляє, хоче зробити вас "вантажем 200", – сказав Зеленський.

Президент зазначив, що на війні проти України загинули вже близько 58 500 російських солдатів, але росіянам не озвучують цю кількість і брешуть, що убитих нібито всього близько 6000.

"58 500 – ось у чому правда. Всі вони загинули через те, що цю війну захотіла одна людина. Тільки одна, якій служать багато людей. Народи Кавказу, всі народи на території Росії, у вас немає причин, щоб бути серед цих багатьох, хто все ще служить тому одному, хто хоче цієї війни", – сказав Зеленський.

Він наголосив, що в Україні бачать спротив народів Кавказу мобілізації, якою російська влада хоче перекрити провал своєї кадрової армії та своїх злочинних наказів.

"Боріться, щоб не загинути! Захищайте свою свободу зараз на вулицях і площах, щоб не довелося потім воювати в горах і лісах просто за своє право жити, коли російська влада почне наступні хвилі мобілізації. Борітеся! Поборете", – сказав Зеленський.

"У французів повний рот золота. Треба було пасатижі брати": Окупант вразив дружину розповідями про "натівців" на фронті (аудіо)

четвер, 28 вересень 2023, 19:27

Розвідка перехопила чергову розмову окупантів, де росіянин шкодує, що не вирвав золоті зуби в українських бійців (очевидно, йдеться про загиблих), яких називає "французами" і "німцями". Аудіозапис розмови опублікувала пресслужба ГУР, передають Патріоти...

"Не тільки звук є орієнтиром": Гуменюк прокоментувала модернізацію Shahed (відео)

четвер, 28 вересень 2023, 18:48

Фахівці Сил оборони України вивчають особливості та зміни, які ворог може вносити у своє озброєння, зокрема в іранські безпілотники. Про це розповіла начальниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони України "Південь" Наталія Гуменюк 28 вер...