Боротиметься з Кремлем: Піонтковський сказав, чому Кадиров відмовився від мобілізації в Чечні

Російський опозиційний політолог та публіцист Андрій Піонтковський пояснив, чому Рамзан Кадиров відмовився від мобілізації в Чечні. Він вважає, що глава республіки хоче зберегти свою армію, щоб потім із її допомогою боротися за незалежність регіону, передають Патріоти України.

Цю боротьбу Кадиров може розпочати після того, як диктатор Володимир Путін перестане бути президентом РФ. Про це Піонтковський сказав в ефірі телеканалу "Espreso.TV".

"Активність Кадирова, його драматичні та суперечливі заяви показують, що Кадиров уже працює в постпутінській та постросійській парадигмі. Не забуваймо: Росія є конфедерацією двох держав – Ічкерії і власне Росії. І ця конфедерація тримається на особистій унії Путіна й Кадирова. Путін зрозумів, що війну в Чечні програно, й погодився виплачувати режиму Кадирова величезну економічну данину", – пояснив Піонтковський.

Кадиров, за його словами, у відповідь демонструє лояльність до Москви й бере участь у "зовнішньополітичних авантюрах" Росії.

Водночас і серед російських силовиків, і в Чечні є багато незадоволених такою угодою Путіна й Кадирова, про що останньому чудово відомо. З огляду на це він не погодиться на жодну іншу посаду й не піде у відставку.

"Усім відомо, що всі силовики ненавидять Кадирова й готові його ліквідувати в будь-який зручний момент... Хоч би яку посаду йому дали, коли він залишиться в Москві, відірваний від своїх бойовиків, його просто вб'ють вистрілом у потилицю у власному ж кабінеті наступного дня", – сказав політолог.

Він додав, що нині Кадиров прагне зберегти своїх бійців, а після того, як РФ програє у війні з Україною, глава Чечні "продовжуватиме боротьбу з наступниками Путіна вже за незалежність Ічкерії".

Сенатор-республіканець звинуватив Грузію у поставках чипів до РФ, у Тбілісі відреагували

четвер, 29 лютий 2024, 23:30

Грузія звернулася до Сполучених Штатів Америки щодо доказів постачання Росії чіпи в обхід санкцій. Відповідна заява на адресу країни пролунала на спеціальних слуханнях постійного підкомітету Сенату США з розслідувань при комітеті з внутрішньої безпеки....

"Про це не може бути й мови": Шольц вигадав нову причину, щоб не передавати ракети Taurus Україні

четвер, 29 лютий 2024, 23:16

Німеччина не готова передавати Україні далекобійні ракети Taurus, оскільки вони можуть використовуватися для ударів по Москві. Про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц, повідомляють Патріоти України з посиланням на Tagesschau. «Крилата ракета з дальн...