Боротиметься з Кремлем: Піонтковський сказав, чому Кадиров відмовився від мобілізації в Чечні

Російський опозиційний політолог та публіцист Андрій Піонтковський пояснив, чому Рамзан Кадиров відмовився від мобілізації в Чечні. Він вважає, що глава республіки хоче зберегти свою армію, щоб потім із її допомогою боротися за незалежність регіону, передають Патріоти України.

Цю боротьбу Кадиров може розпочати після того, як диктатор Володимир Путін перестане бути президентом РФ. Про це Піонтковський сказав в ефірі телеканалу "Espreso.TV".

"Активність Кадирова, його драматичні та суперечливі заяви показують, що Кадиров уже працює в постпутінській та постросійській парадигмі. Не забуваймо: Росія є конфедерацією двох держав – Ічкерії і власне Росії. І ця конфедерація тримається на особистій унії Путіна й Кадирова. Путін зрозумів, що війну в Чечні програно, й погодився виплачувати режиму Кадирова величезну економічну данину", – пояснив Піонтковський.

Кадиров, за його словами, у відповідь демонструє лояльність до Москви й бере участь у "зовнішньополітичних авантюрах" Росії.

Водночас і серед російських силовиків, і в Чечні є багато незадоволених такою угодою Путіна й Кадирова, про що останньому чудово відомо. З огляду на це він не погодиться на жодну іншу посаду й не піде у відставку.

"Усім відомо, що всі силовики ненавидять Кадирова й готові його ліквідувати в будь-який зручний момент... Хоч би яку посаду йому дали, коли він залишиться в Москві, відірваний від своїх бойовиків, його просто вб'ють вистрілом у потилицю у власному ж кабінеті наступного дня", – сказав політолог.

Він додав, що нині Кадиров прагне зберегти своїх бійців, а після того, як РФ програє у війні з Україною, глава Чечні "продовжуватиме боротьбу з наступниками Путіна вже за незалежність Ічкерії".

ЗСУ вчергове ліквідували високопоставленого окупанта

субота, 3 грудень 2022, 3:00

ЗСУ ліквідували російського полковника Дениса Давидова. Про це повідомляє рашистська газета «Мичуринская правда». Окупанту було 40 років. У 1999 році він закінчив Крюківську середню школу. Кадровий військовий, служив в Алтайському і Забайкальському кра...

У європейських столицях триває напружена робота: Зеленський розповів про підготовку спецтрибуналу для керівництва РФ

субота, 3 грудень 2022, 2:52

Президент Володимир Зеленський упевнений, що керівництву Росії не вдасться уникнути відповідальності за злочин проти України. Про це глава держави розповів у своєму відеозверненні до українців у ніч проти суботи, 3 грудня. Зеленський зазначив, що для о...