"Боротися безкінечно також навряд чи можна": Повну перемогу РФ або України важко уявити, все йде до переговорів, - The Guardian

Третій рік повномасштабної війни з Росією, ймовірно, буде найважчим для України. При цьому жодна зі стороні зараз не може розраховувати на свою повну перемогу, передають Патріоти України.

Як пише британське видання The Guardian, до другої річниці війни Україна підходить зі значно гіршим настроєм, ніж підходила до першої річниці. Тоді була надія на великий літній контрнаступ, який призведе до визволення значних територій. Тепер такої надії немає.

Видання перераховує проблеми, які зараз має Україна: дефіцит снарядів через зупинку американської допомоги, брак солдатів в армії через проблеми з мобілізацією, втрата ентузіазму простими українцями, які на початку війни активно допомагали армії. Однак про близьку поразку України теж не йдеться, зауважує The Guardian.

"Повна поразка України зараз виглядає нездійсненною мрією для Володимира Путіна, але повну перемогу – включно з поверненням Криму, який Росія анексувала в 2014 році – також важче уявити в найближчій перспективі", – йдеться у статті.

Автор публікації зазначає, що переговори з Росією довгий час були табуйованою темою в Україні, адже ніхто не вірить, що Москва дотримається свого слова - а лише скористається паузою, щоб краще підготуватися до нового нападу.

"Але боротися безкінечно також навряд чи можна", – зауважує видання. При цьому The Guardian наводить думку українського політолога Володимира Фесенка: "Якщо ми зможемо пережити наступний рік, то, ймовірно, будемо змушені йти на переговори про якесь припинення вогню".

Російські літаки випадково скинули майже 100 ФАБ за останні місяці

четвер, 13 червень 2024, 17:38

За даними російських ЗМІ, щонайменше 93 рази російські ПКС випадково бомбили Бєлгородську область і окуповані території за останні 4 місяці, пише ASTRA з посиланням на джерела в екстрених службах Бєлгородської області, передають Патріоти України. Детал...

Ворог підтягує резерви: Тимочко розповів про ситуацію на Харківщині

четвер, 13 червень 2024, 17:30

Іван Тимочко, військовослужбовець та голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ, зазначив, що противник намагається максимально задіяти ресурси та резерви, щоб мінімізувати відступ своїх військ. Про це він розповів в етері "Еспресо", передають Патрі...