"Боротися із сатанізмом - це обов'язок мусульман": Кадиров вважає, що росіяни самі мають мобілізуватися (відео)

Підконтрольний Кремлю глава Чечні Рамзан Кадиров, "просвітлюючи" російську молодь, заявив, що Володимиру Путіну не потрібно оголошувати мобілізацію, а громадяни РФ, мовляв, "самі мають мобілізуватися довкола президента", повідомляють Патріоти України.

"Ніхто не повинен оголошувати мобілізацію. Ми всі маємо мобілізуватися і стати навколо нашого президента. Забезпечити безпеку нашої держави. Це і є патріотизм", - сказав Кадиров.

В ефірі того, що російська пропаганда називає "просвітницьким марафоном", ставленик Кремля заявив, що так звана "спецоперація" Путіна "на 100% йде за планом" і Україн, мовляв, "буде звільнено від шайтанів".

За словами Кадирова, чеченці "дуже хочуть брати участь у цій "спецоперації", тому що "це сатанізм". "Мусульмани зобов'язані воювати проти них (України), навіть якщо немає наказу", - зазначив він.

Наш справжній друг: Латвія подарувала Україні гелікоптери

понеділок, 15 серпень 2022, 19:57

Влада Латвії передала Україні чотири гелікоптери. Про це повідомив міністр оборони Латвії Артіс Пабрікс, передають Патріоти України. "Українські Повітряні сили щойно отримали чотири гелікоптери, подаровані Латвією", - наголосив міністр. Він зазначив, щ...

Окупанти влаштували ядерний терор: Люди масово тікають з Енергодара через страх, що на ЗАЕС станеться катастрофа

понеділок, 15 серпень 2022, 19:27

Головний фронт воєнної бійні, яку влаштувала Росія на території України, переходить на південь. І це небезпечно, тому що з’явився ризик катастрофи на найбільшій у Європі АЕС, а також початку кривавої битви за важливе місто Херсон, яке російські війська...