Борща їй київського захотілося: Топ-пропагандистка Путіна бідкається, що її "Хунта" не пускає

Маргарита Симоньян навіть вирішила написати вірші про борщ.

Пропагандистка Путіна Маргарита Симоньян журиться через те, що не може спробувати український борщ через заборону в'їзду в країну. Таке зізнання служниця Кремля зробила в своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

Главред пропутінського телеканалу продемонструвала фото традиційної української страви, опубліковане головним редактором радіостанції "Ехо Москви" Олексієм Венедиктовим.

Крім того, скандальна пропагандистка відреагувала на один з коментарів про в'їзд в українську столицю, заявивши, що вона "хіпі" і "проти війни".

Далі від підданої Путіна пішли вірші про борщ.


Не міг не похвалитися: Путін випадково зізнався Стоуну, що контролював розстріл Майдану (відео)

вівторок, 16 липень 2019, 12:15

Виявилося, що російський президент домовлявся "хто стріляє, а хто - ні". Президент Російської Федерації Володимир Путін фактично визнав причетність Кремля до розстрілів на Євромайдані в рамках інтерв'ю Оліверу Стоуну. Журналіст Кремлівського пулу Дмитр...

Хіти тижня. "Путину остается бомбить Воронеж", - Ганапольський про приниження Х**ла у Грузії

вівторок, 16 липень 2019, 12:00

"В принципе, в матерных словах грузинского ведущего в адрес Путина ничего удивительного нет - мы часто подобное произносим в адрес любых правителей. Неожиданной была лишь форма - торжественно, в прямом эфире", - пише у своєму блозі Матвій Ганапольський...