Борща їй київського захотілося: Топ-пропагандистка Путіна бідкається, що її "Хунта" не пускає

Маргарита Симоньян навіть вирішила написати вірші про борщ.

Пропагандистка Путіна Маргарита Симоньян журиться через те, що не може спробувати український борщ через заборону в'їзду в країну. Таке зізнання служниця Кремля зробила в своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

Главред пропутінського телеканалу продемонструвала фото традиційної української страви, опубліковане головним редактором радіостанції "Ехо Москви" Олексієм Венедиктовим.

Крім того, скандальна пропагандистка відреагувала на один з коментарів про в'їзд в українську столицю, заявивши, що вона "хіпі" і "проти війни".

Далі від підданої Путіна пішли вірші про борщ.


Хіти тижня. "Хто сказав, що хрестові походи припинилися?"​: Путін у Сирії образив почуття арабів

неділя, 26 січень 2020, 1:00

Відвідування президентом Росії Володимиром Путіним могили легендарного султана і воєначальника XII століття Салах аль-Діна під час візиту в Сирію викликало хвилю обурення в арабських країнах. Так, Маалі Арабрарі нагадав слова, сказані генералом-загарбн...

Хіти тижня. "Румунська сторона вимагає роз'яснень": В України почалися неприємності через промову Зеленського

неділя, 26 січень 2020, 0:35

МЗС Румунії зажадало пояснень від влади України через переклад промови президента Володимира Зеленського на офіційному сайті, передають Патріоти України. Відзначають, що текст українського гаранта до Дня соборності був неправильно перекладений англійс...