Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк пояснив причину вибухів на складах боєприпасів та пожеж на паливних базах в Російській Федерації. Про це він написав у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.
"Бєлгородська, Воронезька, Курська області тепер теж починають активно вивчати таке поняття, як "демілітаризація". Роззброєння. У цих російських областях періодично горять великі паливні бази, що забезпечували паливом бронетехніку армії РФ, і вибухають склади боєприпасів. З різних причин. І роблять це все активніше і впевненіше", - зазначив Подоляк.
За його словами, пояснюється це дуже просто. "Якщо ви (росіяни) вирішили масово атакувати іншу країну, масово вбивати там всіх підряд, масово давити танками мирних людей, а для забезпечення вбивств використовуєте склади у своїх областях, то рано чи пізно борги доведеться повертати. За такої інтенсивності і обсягу російського військового вторгнення в Україну відсидітися не вийде. І тому роззброєння білгородсько-воронезьких складів-вбивць - абсолютно природний процес. Карма - річ жорстока", - підкреслив радник керівника ОП.
Він додав, що причини руйнування військової інфраструктури прикордонних областей можуть бути абсолютно різними. "Аж до… божественного втручання у справи грішників, які у Страсний тиждень масово вбивали людей в українському Маріуполі", - написав радник голови ОП.
Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...