У ніч проти вівторка, 21 січня, безпілотники атакували російський Смоленськ. У соцмережах пишуть про приліт по авіаційному заводу, передають Патріоти України. Повідомляється що у місті після атаки дронів сталася пожежа на авіазаводі. Також публікуються кадри з місця прильоту.
У соцмережах також пишуть, що у місті працювала ППО і збила кілька безпілотників, внаслідок падіння їхніх уламків сталося ще кілька пожеж.
Крім того, нафтобазу, що розташована у Воронезькій області в понеділок увечері, 20 січня, знову атакували безпілотні літальні апарати. Про це повідомив губернатор регіону Олександр Гусєв на своєму Telegram-каналі.
Російський чиновник поспішив запевнити, що російські сили протиповітряної оборони та радіоелектронної боротьби "виявили, знищили та подавили" кілька безпілотників у Ліскінському районі області.
"Внаслідок падіння одного з безпілотників на територію нафтобази сталося нове загоряння. Постраждалих немає. Пожежні та оперативні служби продовжать гасіння, щойно це буде безпечно", - стверджує росіянин
Російські Telegram-канали повідомляють, що в селищі Лиски горить нафтобаза, яку раніше вже успішно атакували українські ударні дрони.
У соцмережі також повідомляють, що на місці загоряння "палає сильно", а також додають, що "пожежа серйозна".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...