
Російські окупанти записують до лав морпіхів корабельних коків з інших суден, оскільки не вистачає особового складу. Про це у своєму Telegram повідомляє речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук, передають Патріоти України.
"В орду морпіхів рашисти записують корабельних коків та начальників гальюнів з інших суден і підрозділів ЧФ - не вистачає особового складу", - повідомив він.Братчук також зазначив, що ніч в Одесі пройшла без обстрілів. Він також наголосив, що сили оборони виконують бойові завдання.
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: