Брали приклад з росіян? Німецька армія приховувала жахливий стан бойової техніки, - ЗМІ

Німецька армія (Бундесвер) приховувала поганий технічний стан своєї бойової техніки, що призвело до масовим поломок під час військових навчань. Про це пише німецьке видання Bild, передають Патріоти України.

У грудні минулого року в Німеччині вибухнув великий скандал після того, як під час планових навчань з ладу вийшли всі 18 бойових машин піхоти Puma, які брали участь у маневрах.

Через це німцям довелося пересадити свої сили швидкого реагування на старіші БМП Marder. Крім того, через скандал під загрозою розірвання опинився контракт на поставку нових БМП Puma в Бундесвер.

Пікантності цьому інциденту додала та обставина, що незадовго до навчань Берлін домігся прийняття "Пуми" на озброєння НАТО.

Як розповіли журналістам німецькі депутати, які брали участь в подальшому розгляді питання, вина за те, що трапилося, лежить на військовому керівництві країни, а не на виробнику бронемашин.

Так, армійське керівництво за два місяці до навчань просто забуло відправити БМП на планове техобслуговування. На самі навчання були відправлені недосвідчені механіки, які просто не були добре знайомі з цією БМП.

Як приклад наводиться вихід з ладу декількох машин через відмовву системи опалення. Як з'ясувалося, щоб повернути БМП в стрій, було достатньо просто долити технічну рідину, але в інструкції з цього приводу не було вказівок.

Leopard 2A6 ЗСУ випробували на Т-62. Окупантам не сподобається, особливо танкістам

неділя, 28 травень 2023, 0:55

Українські військові випробували свої західні танки Leopard 2 на трофейних російських. . Кадри з випробуваннями оприлюднив український танкіст Андрій Ніконоров. . Для випробувань взяли Leopard 2A6, а мішенню для нього обрали Т-62МВ. . «Завершили під...

"Я думал скажут спасибо, а они спятили": Путін обурений реакцією грузинів на відновлення прямого авіасполучення

субота, 27 травень 2023, 22:30

Масові протести в Грузії у відповідь на прямі авіарейси і введений безвіз з Росією викликали повне здивування у президента РФ Володимира Путіна, передають Патріоти України. Як повідомляє російський "Інтерфакс", диктатор заявив, що чекав від грузинськог...