"Братня допомога" виявилася із сюрпризами? На окупованій Харківщині колаборанти отруїлися російською гуманітаркою

У Борівському районі Харківщини, який тимчасово окупований армією РФ, місцеві колаборанти отруїлися російськими продуктами. Їх загарбники роздавали, як гуманітарку. Про це повідомили на офіційній Facebook-сторінці Борівської селищної ради у п'ятницю, 12 серпня, передають Патріоти України.

Як зазначається, відомо неодноразові випадки харчових отруєнь російською так званою гуманітарною допомогою. Зокрема, найбільше отруєних колаборантів та членів їхніх родин зафіксовано у селищі Піски-Радьківські. "Відомі неодноразові випадки, коли люди отримували розлади травлення та труїлися продуктами з російської гуманітарки. Харчові отруєння пережили й члени сімей активних колаборантів, зокрема, з села Піски-Радьківські, які, ймовірно, споживали ці продукти більше за інших", – зазначили у сільраді.

У повідомленні також уточнили, що окупанти, які позбавили борівчан можливості працювати, отримувати зарплати та пенсії, періодично видають себе за благодійників та роздають харчі населенню в якості гуманітарної допомоги.

"Стаканні війська": Мережу розбурхали кадри з мобілізованими в РФ, яких збираються кинути на війну проти України

неділя, 25 вересень 2022, 9:00

У мережі з'явилося нове підтвердження того, що часткова мобілізація в Росії торкнулася осіб із алкогольною залежністю. Причому "стаканні війська" зазнають "втрат" ще до того, як потрапили на фронт, передають Патріоти України. . Відповідне відео зняв,...

"Азовці" пройдуть у Туреччині реабілітацію: Посол України розкрив деталі обміну полоненими

неділя, 25 вересень 2022, 8:50

Командири з "Азовсталі", звільнені з російського полону, перебуватимуть у Туреччині до кінця війни. Вони житимуть у спеціальному закладі та пройдуть реабілітацію, передають Патріоти України. Про це розповів посол України в Туреччині Василь Боднар у ко...