
У Борівському районі Харківщини, який тимчасово окупований армією РФ, місцеві колаборанти отруїлися російськими продуктами. Їх загарбники роздавали, як гуманітарку. Про це повідомили на офіційній Facebook-сторінці Борівської селищної ради у п'ятницю, 12 серпня, передають Патріоти України.
Як зазначається, відомо неодноразові випадки харчових отруєнь російською так званою гуманітарною допомогою. Зокрема, найбільше отруєних колаборантів та членів їхніх родин зафіксовано у селищі Піски-Радьківські. "Відомі неодноразові випадки, коли люди отримували розлади травлення та труїлися продуктами з російської гуманітарки. Харчові отруєння пережили й члени сімей активних колаборантів, зокрема, з села Піски-Радьківські, які, ймовірно, споживали ці продукти більше за інших", – зазначили у сільраді.
У повідомленні також уточнили, що окупанти, які позбавили борівчан можливості працювати, отримувати зарплати та пенсії, періодично видають себе за благодійників та роздають харчі населенню в якості гуманітарної допомоги.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...