
У Борівському районі Харківщини, який тимчасово окупований армією РФ, місцеві колаборанти отруїлися російськими продуктами. Їх загарбники роздавали, як гуманітарку. Про це повідомили на офіційній Facebook-сторінці Борівської селищної ради у п'ятницю, 12 серпня, передають Патріоти України.
Як зазначається, відомо неодноразові випадки харчових отруєнь російською так званою гуманітарною допомогою. Зокрема, найбільше отруєних колаборантів та членів їхніх родин зафіксовано у селищі Піски-Радьківські. "Відомі неодноразові випадки, коли люди отримували розлади травлення та труїлися продуктами з російської гуманітарки. Харчові отруєння пережили й члени сімей активних колаборантів, зокрема, з села Піски-Радьківські, які, ймовірно, споживали ці продукти більше за інших", – зазначили у сільраді.
У повідомленні також уточнили, що окупанти, які позбавили борівчан можливості працювати, отримувати зарплати та пенсії, періодично видають себе за благодійників та роздають харчі населенню в якості гуманітарної допомоги.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...