
У Борівському районі Харківщини, який тимчасово окупований армією РФ, місцеві колаборанти отруїлися російськими продуктами. Їх загарбники роздавали, як гуманітарку. Про це повідомили на офіційній Facebook-сторінці Борівської селищної ради у п'ятницю, 12 серпня, передають Патріоти України.
Як зазначається, відомо неодноразові випадки харчових отруєнь російською так званою гуманітарною допомогою. Зокрема, найбільше отруєних колаборантів та членів їхніх родин зафіксовано у селищі Піски-Радьківські. "Відомі неодноразові випадки, коли люди отримували розлади травлення та труїлися продуктами з російської гуманітарки. Харчові отруєння пережили й члени сімей активних колаборантів, зокрема, з села Піски-Радьківські, які, ймовірно, споживали ці продукти більше за інших", – зазначили у сільраді.
У повідомленні також уточнили, що окупанти, які позбавили борівчан можливості працювати, отримувати зарплати та пенсії, періодично видають себе за благодійників та роздають харчі населенню в якості гуманітарної допомоги.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....