
У Борівському районі Харківщини, який тимчасово окупований армією РФ, місцеві колаборанти отруїлися російськими продуктами. Їх загарбники роздавали, як гуманітарку. Про це повідомили на офіційній Facebook-сторінці Борівської селищної ради у п'ятницю, 12 серпня, передають Патріоти України.
Як зазначається, відомо неодноразові випадки харчових отруєнь російською так званою гуманітарною допомогою. Зокрема, найбільше отруєних колаборантів та членів їхніх родин зафіксовано у селищі Піски-Радьківські. "Відомі неодноразові випадки, коли люди отримували розлади травлення та труїлися продуктами з російської гуманітарки. Харчові отруєння пережили й члени сімей активних колаборантів, зокрема, з села Піски-Радьківські, які, ймовірно, споживали ці продукти більше за інших", – зазначили у сільраді.
У повідомленні також уточнили, що окупанти, які позбавили борівчан можливості працювати, отримувати зарплати та пенсії, періодично видають себе за благодійників та роздають харчі населенню в якості гуманітарної допомоги.
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...