"Братушкі, памагітє!": Росіяни масово їдуть до Сербії щепитися іноземними вакцинами та врятуватись від "Спутника V"

Росіяни масово їдуть до Сербії, щоб щепитися проти коронавірусу іноземними вакцинами, визнаними ВООЗ, замість російської “Спутнік-V”, повідомляють Патріоти України з посиланням на Euronews.

Так, у РФ пропонують лише “Спутнік”. Оскільки російську вакцину не схвалили у ВООЗ, а також не сертифікували в більшості західних держав, люди шукають інших шляхів отримати валідний COVID-сертифікат.

Тому росіяни їдуть щепитися препаратом Pfizer чи іншими визнаними у світі вакцинами. Для цього організовують спеціальні вакцинаційні тури до Сербії, де не вимагають візи. Такий тур коштує від 300 до 700 доларів.

“Зазвичай вони залишаються тут на три дні. У перший приїздять до готелю. Наступного дня ми беремо їх на вакцинацію. Самі їх реєструємо, заповнюємо документи, туристи повинні лише їх підписати після приїзду”, — розповів власник туристичного агентства Предраг Тесич.

"Путин - глава обкома китайской компартии": Як у Кремлі допомагають Китаю привласнювати російські землі та інші ресурси (відео)

субота, 4 грудень 2021, 0:23

Поки проплачені кремлівські політологи втовкмачують наївним співгромадянм про "п'яту колону", яка нібито працює на Захід, "шоста колона" в особі Путіна і Ко продає Росію з потрохами пекінським партнерам. Адже насправді ніхто не робить стільки заради ки...

Хіти тижня. "На Западе понимают, что если Россия захочет осуществить прямое вторжение в Украину, то остановить ее смогут не ВСУ и не санкции", - Портников

субота, 4 грудень 2021, 0:10

"Каждый день западные политики и медиа сообщают об опасной концентрации российских войск у украинских границ; российские чиновники и пропагандисты привычно отвечают, что Россия ни на кого не нападала и нападать не собирается - это, наоборот, Запад "нак...