Брати Ротенберги оминали санкції, використовуючи лазівку в британських законах, - журналістське розслідування

Наближені до Володимира Путіна російські олігархи Аркадій і Борис Ротенберги, які потрапили під санкції ще у 2014 році, використали у злочинних цілях такий тип зареєстрованої у Британії компанії, від якої закон не вимагає ідентифікувати її справжніх власників. Про це повідомляється у розслідуванні Бі-Бі-Сі, передають Патріоти України.

Відомо, що мова йде про про англійські товариства з обмеженою відповідальністю (ELP). Експерт із фінансових злочинів Грем Берроу, в інтерв'ю для Бі-Бі-Сі пояснив, що цей тип компанії легко використовувати у злочинних цілях через те, що вони зобов’язані оприлюднити лише мінімальні відомості про своїх власників.

Так, у січні 2017 року було створене англійське товариство з обмеженою відповідальністю Sinara Company LP, яке нібито займалося туризмом і продажем квитків.

Менш ніж за рік Sinara Company відправила 14 електронних переказів на загальну суму 133 тисячі доларів консультанту з мистецтва. Згідно зі звітом американського Сенату, ця людина "сприяла покупкам для Ротенбергів". Розслідувачі припускають, що через компанію було придбано витвори мистецтва на мільйони доларів.

"Це справжній скандал. Такі люди, як Ротенберги, які роками перебували під санкціями в Америці, все ще можуть використовувати британські корпоративні структури для виведення через них своїх грошей із Росії, а потім витрачати їх на свій розсуд", - заявила депутат від Лейбористської партії Великої Британії Маргарет Ходж, яка очолює парламентську групу з податків і корупції.

Також повідомляється, що Бі-Бі-Сі спільно з журналістською організацією Finance Uncovered виявили п’ять агентств зі створення ELP, які заснували півтори тисячі нових товариств у Великій Британії. Деякі з них також пов’язані з фінансовими злочинами, у тому числі з відмиванням грошей.

Вибухи на аеродромі в Саках були операцією українського спецназу, - The Washington Post

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:30

У п'ятницю, 12 серпня, впливова американська газета The Washington Post повідомила, що вибухи на аеродромі в Саках були насправді операцією українського спецназу. "Потужну атаку на російську авіабазу в окупованому Криму здійснили українські спецпризнач...

Добре знають, що на них чекає: Співробітники ФСБ масово відмовляються їхати в Україну навіть за великі гроші

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:19

Співробітники Федеральної служби безпеки Росії масово відмовляються їхати на війну в Україну. Вони не погоджуються навіть за підвищення зарплати в 6-8 разів і додаткові пільги. Відповідною інформацією поділилися автори Telegram-каналу "Можемо пояснити"...