Брав участь у захопленні Харківщини: Російському командувачу повідомили про підозру

Правоохоронці повідомили про підозру російському командувачу, який брав участь у захопленні Ізюмського, Харківського та Чугуївського районів Харківської області. Про це повідомляє Офіс генпрокурора, передають Патріоти України.

За даними слідства, командувач віддавав бойові накази і розпорядження на підготовку та здійснення повномасштабного вторгнення РФ. Зокрема брав безпосередню участь в організації захоплення Ізюмського, Харківського та Чугуївського районів Харківщини.

Зазначається, що воєначальник керував агресивними воєнними діями із застосуванням озброєння. Його злочинні дії призвели до загибелі та поранення людей, руйнування та пошкоджень будівель, майна та інфраструктури.

За ведення війни у травні 2023 року указом президента РФ він отримав військове звання "генерал-майор". Згодом був призначений командувачем 58-ї загальновійськової армії Росії, яка відповідала за Запорізький напрямок. Йому повідомили про підозру за фактом ведення агресивних воєнних дій (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 437 КК України).

Депортації бути? Україна обговорює з Молдовою повернення чоловіків призовного віку, які втекли туди

середа, 24 липень 2024, 7:37

Україна обговорює з офіційним Кишиневом повернення додому українських чоловіків призовного віку, які виїхали з країни незаконно і залишаються у Молдові. Як повідомляє Newsmaker, про це у телепрограмі сказав посол України у Молдові Марко Шевченко, перед...