Брехала про громадянську війну та дискримінацію російськомовних: Пропагандистка Кремля потрапила на парад до Дня Незалежності (відео)

Під час Дня Незалежності у Києві відбувся парад. Російська пропагандистка в той день з Хрещатика проводила пряму трансляцію. Йдеться про Марію Коровіну, яка працює на телеканалі "Рент-ТВ". Про це розповів у своєму ютубі активіст Сергій Стерненко, передають Патріоти України.

Як російська пропагандистка потрапила на День Незалежності

В одному зі своїх сюжетів журналістка розповідала глядачам в Росії, нібито національні свята в Україні – це коли в центрі Києва збираються радикали, їх буває до 30 тисяч осіб.

"Її чомусь безперешкодно пустили наші прикордонники, щоб вона надалі могла брехати, поливати брудом і лякути українцями росіян", – сказав Стерненко.

Він зазначив, що є 2 варіанти. Або Коровіна сказала, що вона російська пропагандистка чи назвала себе журналісткою. І тоді прикордонники пустили її. Або вона збрехала прикордонником про мету свого візиту в нашу державу.

Що наговорила журналістка

У ще одному із сюжетів російська журналістка заявила, що ті люди, які говорять в Україні російською мовою, є громадянами "другого сорту". Також вона сказала, що в центрі столиці чутно гасла послідовників Степана Бандери.

Окрім цього, вона розповіла про те, що українську техніку "створили зі скотчу". А також – сказала, що Україна нібито розділена громадянською війною та перебуває під керівництвом західних країн.

Не підтримала закон про олігархів і "вигнання" Разумкова: Буймістер виключили з фракції "Слуга народу"

вівторок, 19 жовтень 2021, 16:29

Народного депутата України Людмилу Буймістер виключили з фракції "Слуга народу". Стала відома причина, передають Патріоти України з посиланням на заступника глави фракції "Слуга народу" Євгенію Кравчук. На запитання про те, чи виключили Буймістер з фра...

"Росія почала цю війну": Глава Пентагону прибув в Україну з візитом і назвав РФ винуватцем конфлікту на Донбасі

вівторок, 19 жовтень 2021, 16:22

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що винуватцем збройного конфлікту на Донбасі є Росія. Він закликав РФ негайно зупинити війну на сході, а також засудив окупацію Кримського півострову, передають Патріоти України з посиланням на главу Пентагону пі...