
Російський диктатор Володимир Путін сказав, що російські окупанти нібито взяли під контроль дві третини Куп'янська та "зайшли" у ще кілька великих міст. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на виступ голови Кремля на Валдайському форумі.
"Західне угруповання військ практично забрало один із великих населених пунктів - не забрало - дві третини забрало Куп'янська, там центр уже в наших руках, бойові дії тривають у південній частині міста", - заявив диктатор.
Також він додав, що угруповання "Центр" нібито зайшло в Красноармійськ (так Покровськ називався до 2016 року). "Південне" угруповання вже увійшло в місто Костянтинівка, а це вже один з оборонних рубежів, основних оборонних рубежів. Костянтинівка, Слов'янськ, Краматорськ - це ті рубежі, які створювалися вже впродовж більше ніж 10 років за допомогою західних фахівців... Так само, як зайшли в Сіверськ, теж досить великий населений пункт, і йдуть бойові дії там", - вигадав Путін.
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...