Brexit привів її до влади, Brexit і поховав: Тереза Мей оголошує про відставку, - британські ЗМІ

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей, як очікується, в п'ятницю оголосить про свою відставку з посади, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Times.

Зазначається, що прем’єрка відбила спроби змусити її піти з почади вчора ввечері, наполягаючи на тому, що сьогодні вона зосереджена на європейських виборах.

Однак її союзники вважають, що пані Мей оголосить про свою відставку у п’ятницю після зустрічі з Гремом Брейді, головою Комітету 1922, керуючого справами Консервативної партії.

Однак залишиться прем'єр-міністром, доки не буде обрано її наступника. Процес виборів буде двоетапним, наостанок за двох основних кандидатів голосуватимуть 125 тисяч членів Консервативної партії. Найбільш вірогідним іі наступником у кріслі голови уряду вважається великий друг України та ворог Brexit, його прихід до влади можливо зможе нарешті подолати кризу "виходу без виходу".

Хіти тижня. "Зеленський розділив Україну": Казарін вказав на серйозну небезпеку

п’ятниця, 20 вересень 2019, 3:00

Президент Володимир Зеленський розділив українське суспільство на дві нерівноцінні групи - тих, хто беззастережно вірить главі держави і тих, хто абсолютно йому не довіряє. Таку думку в своєму блозі для LIGA.net висловив український журналіст Павло Каз...

Хіти тижня. "Поэтому в "Вагнере" - новый массовый набор?": Гіркін відреагував на слова Лаврова про "завершення" війни в Сирії

п’ятниця, 20 вересень 2019, 2:00

Заява спікера МЗС РФ навряд чи відповідає дійсності. «Война в Сирии закончилась. Поэтому в „Вагнере“ — новый массовый набор в „песочницу“. Вот и думай — кто в данном случае выглядит полным дураком: Лавров или Пригожин?».