Броньований кулак для ЗСУ: Данія передасть Україні списані танки Leopard

Данія доєднається до "танкової коаліції" та передасть Україні танки Leopard 1A5, які більше не використовується Збройними силами країни. Техніка надійде в Україну протягом кількох місяців, передають Патріоти України.

Як повідомляє DR.DK, перед відправкою до України списані данські танки Leopard 1A5 мають бути очищені від пилу та доведені до готовності.

Видання наголошує, що йдеться про танки Leopard старішого виробництва. Вони більше не входять до складу Збройних сил Данії. У 2010 році ці машини продали німецькій компанії FFG, проте вони досі перебувають у Данії.

"Очікується, що завдяки співпраці можна буде доставити на бойові дії в Україні тризначну кількість старих німецьких танків", – зазначає ЗМІ.

"Це буде поразка Заходу": Експерт сказав, чому партнери не дадуть Україні програти війну

субота, 25 березень 2023, 9:11

Західні держави не допустять поразки України у війні з країною-агресоркою Росією, адже в такому разі це буде їхньою поразкою, передають Патріоти України. Небезпека того, що Захід просто стоятиме осторонь і не допомагатиме, була з початку повномасштабно...

Українські прикордонники показали відео "демілітаризації" групи окупантів на Луганщині - вцілілі накивали п’ятами (відео)

субота, 25 березень 2023, 8:36

Аеророзвідка Держприкордонслужби виявила російську групу піхоти на Луганщині. Координати прикордонники передали артилеристам Збройних сил України - і ті завдали ударів по загарбниках, передають Патріоти України. Відео відпрацюванняпоказали у Державній ...