Брудний шантаж окупантів: Місія ОБСЄ не виявила змін у позиціях ЗСУ біля Шумів, через котрі погрожував Пушилін

Місія ОБСЄ не виявила жодних змін в існуючих позиціях Збройних сил України в районі населеного пункту Шуми у порівнянні з 5 липня 2020 року. Про це повідомила пресслужба президента за підсумками розширеної наради керівництва української делегації в ТКГ у неділю, зазначають Патріоти України

Деталі: Нарада була присвячена розгляду публічних заяв з боку членів незаконних збройних формувань щодо погроз відкрити вогонь по позиціях ЗСУ поблизу Горлівки.

У нараді, зокрема, взяли віцепрем'єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, міністр оборони Андрій Таран та представники Генштабу.

Учасники наради провели детальний аналіз ситуації, заслухавши доповіді представника робочої групи ТКГ з питань безпеки, представників Міністерства оборони, Міністерства закордонних справ, а також взявши до уваги звіт Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ від 5 вересня.

Дослівно: "У документі ОБСЄ чітко вказано, що Місія провела повітряне спостереження в районі населеного пункту Шуми та не виявила жодних змін в існуючих позиціях Збройних сил України у порівнянні з 5 липня 2020 року.

Тобто СММ ОБСЄ фактично підтверджує відсутність будь-яких змін у позиційному розташуванні Збройних сил України, які порушували б домовленості ТКГ від 22 липня 2020 року щодо заходів з посилення режиму припинення вогню".

Учасники наради підтвердили, що українська сторона чітко й послідовно дотримується режиму повного та всеосяжного припинення вогню.

Голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук наголосив, що це повністю підтверджується також у звітах СММ ОБСЄ.

За підсумками наради Кравчук звернувся до спеціального представника чинного голови ОБСЄ в Україні та ТКГ Хайді Грау.

Що передувало: Ватажок бойовиків ОРДО Денис Пушилін офіційно оголосив про те, що в понеділок, 7 вересня збройні формування так званої "міліції" відкриють вогонь по українським позиціям поблизу населеного пункту Шуми біля Горлівки.

Хіти тижня. "Демократія, б**дь. Він говорить про 90 днів без бойових втрат та що врятував українців від пандемії," - Дмитро Ярош

субота, 31 жовтень 2020, 19:00

"Збройні Сили будь-якої держави, як і інші силові структури, існують для того, щоб захищати незалежність, державний суверенітет, територіальну цілісність, права і свободи громадян. Обов’язком будь-якого Громадянина є відстоювати свої права і свободи, а...

Син нардепки Королевської виграв вибори в Краматорську

субота, 31 жовтень 2020, 18:55

Ростислав Солод народився 2001 році, освіта загальна середня, тимчасово не працює. Краматорська міська територіальна виборча комісія затвердила постанову з результатами виборів депутатів міської ради. Як повідомляє Kramatorsk Post, за списком партії "О...