"Бригада-200" отримала потужне поповнення: Офіцер ЗСУ розповів про втрати окупантів на Донбасі у липні

Окрім "живої сили", найманці втратили 12 одиниць техніки.

Збройні формування РФ з 1 по 26 липня понесли безповоротні втрати на Донбасі в кількості 61 людини, 46 з яких – бойові. Про це в Telegram-каналі повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан. За його словами, ще 54 окупанта отримали поранення і травми, з яких 40 – в боях, інформують Патріоти України.

Також захисники України знищили 12 одиниць ворожого озброєння і техніки. З моменту настання режиму припинення вогню (27 липня) лави терористів втратили трьох людей, а ще четверо отримали травми. Всі випадки, зазначив офіцер, сталися через необережне поводження зі зброєю, вживання алкоголю і наркотичних речовин, спроб самогубства та інших причин.

Є виклики: Війна в Україні змусила Захід переосмислити концепт протиповітряної оборони, - Business Insider

середа, 24 червень 2026, 16:04

Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....

ЗСУ уразили унікальний завод на Уралі

середа, 24 червень 2026, 15:50

В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...