
Збройні формування РФ з 1 по 26 липня понесли безповоротні втрати на Донбасі в кількості 61 людини, 46 з яких – бойові. Про це в Telegram-каналі повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан. За його словами, ще 54 окупанта отримали поранення і травми, з яких 40 – в боях, інформують Патріоти України.
Також захисники України знищили 12 одиниць ворожого озброєння і техніки. З моменту настання режиму припинення вогню (27 липня) лави терористів втратили трьох людей, а ще четверо отримали травми. Всі випадки, зазначив офіцер, сталися через необережне поводження зі зброєю, вживання алкоголю і наркотичних речовин, спроб самогубства та інших причин.

Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...
Олександр Лукашенко здійснив неанонсований візит до Росії, де зустрівся з Володимиром Путіним у його резиденції на Валдаї. Зустріч відбулася наступного дня після заяви білоруського лідера про небажання втягувати Білорусь у війну проти України, передают...