Британія надала Україні 2000 протитанкових гранатометів і готова дати ще більше озброєння

Лондон сподівається, що його приклад надихне інших членів НАТО, котрі наразі коливаються через передбачуване невдоволення Москви.

Британія готова передавати для Києва ще більше озброєнь, запевнив голова британського Міноборони Бен Воллес. За його даними, Лондон уже відправив 2000 протитанкових гранатометів, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Daily Mail.

Він пообіцяв продовжити уважно моніторити потребу збільшення постачання зброї для оборони до нашої держави. Лондон готовий всіляко підтримувати Київ щодо самооборони суверенної держави. За оцінкою керівника британського оборонного відомства, майбутні поставки Британії здатні переконати решту західних країн наростити свою військову підтримку для України.

Він також запевнив, що Об'єднане Королівство налаштоване рішуче допомагати Києву, підтримувати незалежність Української держави та обопільні інтереси.

Уоллес нагадав, що Лондон допомагає розвивати ЗСУ здібності в оборонній сфері. У результаті Міноборони Британії збільшує військову підтримку для Києва у зв'язку з агресією РФ.

Місяцеподібне обличчя: Досвідчений медик розповіла про один із ймовірних діагнозів Путіна

четвер, 26 травень 2022, 19:44

Російський президент Володимир Путін має серйозні проблеми зі здоров'ям – крім онкохвороби, у нього є ознаки синдрому паркінсонізму, передають Патріоти України. Лікар-невролог із 15-річним стажем роботи Олександра Щебет оцінила загальний стан здоров'я ...

На Кавказі вже з'явилося невдоволення війною Путіна в Україні — Foreign Policy

четвер, 26 травень 2022, 19:28

Незважаючи на тотальний контроль ЗМІ, у Росії наростає невдоволення війною Путіна в Україні. Її критикують як звичайні росіяни, так і російські олігархи і навіть окремі чиновники. Патріоти України публікують переклад статті Foreign Policy про перші озн...