Це зенітна установка модульного типу, в якій автоматична гармата об'єднується з цифровою системою управління вогнем, а також РЛС, яка відповідає за виявлення цілей у будь-яких умовах.
Перевозиться, як платформа, на вантажівці, але переважно встановлюється стаціонарно. Це, в принципі, і є її слабкою стороною, бо по стаціонарних цілях легше працювати ворожим ракетам, якщо дроном змусити розкрити позицію ППО.
З сильних сторін повна автоматичність і те, що це абсолютно нова система, розроблена в 2022 році саме під ті задачі, які виконують в Україні мобільні групи ППО.
Ймовірно, британці вирішили протестувати, чи виявиться ефективною ця концепція в умовах реальних повітряних атак.
Деякі види українських безпілотників досягли рекордної дальності ураження. Зокрема, оптоволоконні FPV-дрони можуть завдавати удари на 40 км та мають стійкість до ворожого РЕБ. Про це повідомив перший віцепрем’єр-міністр України – міністр цифрової транс...
Російські окупанти хочуть підійти до Мирнограда (Донецька область) та намагаються зробити оточення в цьому районі. Ключовими воротами та битвою, яка, скоріше за все, буде розгортатися дорогою до цілі – є населений пункт Гришине.Таку думку в інтерв'ю OB...