
За два роки повномасштабної війни проти України РФ втратила чимало одиниць техніки й людського ресурсу. Зокрема, це понад 2700 танків та близько 350 000 солдатів. Про це йдеться у звіті Міністерства оборони великої Британії, передають Патріоти України.
Як зазначається у звіті, Росія на початку розгорнула приблизно 130 батальйонних тактичних груп для вторгнення в Україну. Ймовірно, це включало приблизно 1300 танків понад 5000 бойових машин піхоти й бронетранспортерів та щонайменше 100 000 особового складу.
За два роки втрати Росії зрівнялися, наголошують у Міноборони, а в багатьох випадках перевищили ті, що складали її початкову силу. Наразі підтверджено ліквідацію: понад 2700 танків, 5000 БМП і БТР й близько 350 тисяч осіб (пораненими й вбитими).
"Мобілізація, виробництво та відновлення існуючих запасів означає, що втрати були компенсовані. Зараз російські війська в Україні більші, ніж на початку війни. Тепер Росія здатна підтримувати атаки вздовж лінії фронту та проводити стратегію виснаження українських сил", – додають у розвідці.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...