Британська розвідка розповіла, яке місто за межами Донбасу найбільше обстрілюють росіяни і з якою метою

Херсон є містом, який найбільш часто обстрілюють російські окупаційні війська, за межами Донбасу. Обстрілюючи велике українське місто російські командири прагнуть знизити бойовий дух цивільних та стримати контратаки України через річку Дніпро. Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії у Twitter, передають Патріоти України.

У розвідці Британії вказали, що останніми днями стався один із найінтенсивніших обстрілів вздовж річки Дніпро на півдні України. Йдеться про потужний артилерійських обстріл Херсона росіянами 29 січня.

У результаті обстрілу, за даними місцевої влади, троє мирних жителів у Херсоні загинули. Крім того, два іноземних судна, які стояли на річці, отримали пошкодження, що спричинило розлив нафти.

"Херсон залишається найбільш регулярно обстрілюваним великим українським містом за межами Донбасу. Точне обґрунтування Росії для витрачання своїх обмежених запасів боєприпасів тут незрозуміле. Проте командири, ймовірно, частково мають на меті погіршити моральний стан цивільного населення та стримати будь-які українські контратаки через річку Дніпро", - пояснили в Британії.

Оце так: У безпілотниках Shahed виявлено понад півсотні європейських компонентів, - The Guardian

четвер, 28 вересень 2023, 7:30

Безпілотники Shahed, якими Росія атакує Україну, містять понад 50 європейських електричних компонентів. Як повідомляє Guardian, про це йдеться у секретному звіті, наданому Україною своїм західним союзникам, передають Патріоти України. Згідно зі звітом,...

"Його вважали "сірою" людиною": Ексспівробітник КДБ пояснив, як Путін став диктатором

четвер, 28 вересень 2023, 7:24

Диктатор Владімір Путін довгий час вважався "сірою мишею", яка не здатна стати самостійною політичною фігурою. Однак йому, на жаль, вдалося вирватися. Про це "24 каналу" розповів ексспівробітник КДБ та Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Жирнов, пр...