Британські літаки можуть допомогти в експорті зерна з України, - міністр оборони Бен Воллес

Британія може направити літаки для патрулювання маршрутів, якими просуватимуться судна з українським зерном, інформують Патріоти України.

Як повідомляє Sky News, про це заявив міністр оборони Великобританії Бен Воллес. За його словами, розвідувальні літаки Rivet Joint або P8 Poseidon могли б патрулювати райони Чорного моря. Це буде можливо у разі, якщо сторони конфлікту досягнуть домовленостей про вивезення українського зерна морем.

Він зазначив, що головна роль Британії у такій операції може полягати у "розвідці та спостереженні за безпекою". При цьому він зазначив, що ймовірність відправлення британських військових кораблів до Чорного моря не розглядається. "Ми не збираємося посилати наші кораблі в Чорне море, тому що це означало б, що ми маємо попросити Туреччину зняти блокаду", - заявив міністр.

Німеччина передала для ЗСУ ще "стаю" своїх "Гепардів"

середа, 10 серпень 2022, 22:41

Офіційний Берлін планує передати Збройним силам України ще 18 "Гепардів". ФРН передала Україні ще чотири самохідні зенітні установки Gepard. Таким чином на озброєнні ЗСУ кількість цих немецьких протиповітряних установок зросла до 12. Про це німецький у...

"Спиш, а тут й***ний вибух, вікна навиліт": Цаплієнко поділився відео із розповіддю очевидця останніх подій в Криму

середа, 10 серпень 2022, 22:28

Місцеві жителі селища Новофедорівка в окупованому Росією Криму, де 9 серпня було знищено авіабазу окупантів, не вірять в офіційну версію "влади" про "підрив на складі боєприпасів", оскільки чули вісім чітких вибухів у різних місцях аеродрому. Внаслідок...