Буданов підтвердив наявність важкої хвороби та двійників Путіна, а також де їх задіював останнім часом

В окупований Маріуполь приїздив не російський диктатор, а один із його двійників. Двійник Путіна також був присутнім на параді у Москві.

Президент РФ Володимир Путін був серйозно хворий ще у 2021 році, а в публічному просторі з’являються щонайменше три його двійники. Про це заявив начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов в інтерв'ю ISLND TV, яке було опубліковане у вівторок, 16 травня.

Так, Буданов нагадав, що ще у 2021 році підтверджував інформацію про те, що глава Кремля дуже хворий, зокрема на рак, і проходить серйозне лікування.

При цьому він зазначив, що Путін "не помре завтра", тому що для його лікування застосовують найякісніші матеріали і залучають найкращих фахівців з усього світу.

"Те, що та людина, яка з'являлася, - справжня особистість Путіна - була дуже серйозно хвора ще 2021 року, просто факт. Що було далі - давайте трохи дочекаємось, гадаю, згодом історія все розставить на свої місця", - додав він.

Буданов зазначив, що у тимчасово окупований Маріуполь приїздив не російський диктатор, а один із його двійників. Двійник Путіна, на його думку, також був присутнім на параді у Москві.

"Є фізіономічні особливості, унікальні у кожної людини... Це різні люди. Неозброєним оком видно, [що в них] просто різні вуха... Є щонайменше троє людей, які періодично з'являються. У них звички різні, дещо відрізняється зріст", - розповів Буданов, додавши, що на крупних планах все це видно.


"Усе рухається вперед": Халюк Байрактар розповів, коли буде збудовано завод з виробництва Bayraktar в Україні

вівторок, 3 жовтень 2023, 3:25

Будівництво заводу Bayraktar в Україні, як очікується, завершиться через 1,5 року. Загалом в проєкт планують інвестувати приблизно 100 млн доларів. Про це директор компанії Халюк Байрактар розповів в інтерв’ю "Радіо Свобода". За його словами, між Туреч...

"Відволікти Захід від України": Кремль може атакувати НАТО з несподіваного боку

вівторок, 3 жовтень 2023, 0:30

Оскільки Російська Федерація зазнає невдач в Україні, безпосередня загроза членам НАТО, таким як Польща і країни Балтії, може бути дещо пом'якшена. Ймовірно, новою точкою докладання дестабілізуючих зусиль Москви стануть Балкани. Саме на Балканах розташ...