
Україна наразі вже має мінімум озброєння для майбутнього контрнаступу, але треба ще почекати. Про це заявив керівник Головного управління розвідки Міноборони України в інтерв’ю японському телеканалу NHK, передають Патріоти України.
"Багато мирних жителів все ще перебувають під російською окупацією, і часу більше не можна втрачати. У нас вже є необхідний мінімум озброєнь. Можу лише сказати, що контрнаступ розпочнеться найближчим часом", – наголосив головний розвідник країни.
За словами Буданова, для того, щоб вибити Росію з тимчасово окупованих територій, необхідно більше зброї. "Ми повинні вибити Росію з нашої території. Ми повинні використати всі наші сили та засоби для досягнення цієї мети. Нам потрібні великі запаси зброї та боєприпасів для успішного продовження операції", – додав очільник ГУР.
Тимчасово окупований Крим у стані хаосу. Повне транспортне блокування може бути досягнуте вже приблизно за два тижні. ЗСУ перетворюють окупований півострів на острів, передають Патріоти України. За останні півтора тижні стрімко послаблюються загарбані ...
Рано вранці у суботу, 27 червня у російському Волгограді пролунали вибухи на тлі оголошеної ракетної небезпеки. Місцеві жителі зафільмували прольоти ракет, в яких OSINTери впізнали українські ракети "Фламінго". Так, за даними каналу Supernova+, др міст...