
Україна наразі вже має мінімум озброєння для майбутнього контрнаступу, але треба ще почекати. Про це заявив керівник Головного управління розвідки Міноборони України в інтерв’ю японському телеканалу NHK, передають Патріоти України.
"Багато мирних жителів все ще перебувають під російською окупацією, і часу більше не можна втрачати. У нас вже є необхідний мінімум озброєнь. Можу лише сказати, що контрнаступ розпочнеться найближчим часом", – наголосив головний розвідник країни.
За словами Буданова, для того, щоб вибити Росію з тимчасово окупованих територій, необхідно більше зброї. "Ми повинні вибити Росію з нашої території. Ми повинні використати всі наші сили та засоби для досягнення цієї мети. Нам потрібні великі запаси зброї та боєприпасів для успішного продовження операції", – додав очільник ГУР.
У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...
У Росії наприкінці червня різко зріс інтерес до засобів захисту від безпілотників. Як повідомляють «Важливі історії», кількість пошукових запитів у сервісі «Яндекс», пов'язаних з антидроновими пристроями, досягла найвищого рівня за останні три роки, пе...