
Україна наразі вже має мінімум озброєння для майбутнього контрнаступу, але треба ще почекати. Про це заявив керівник Головного управління розвідки Міноборони України в інтерв’ю японському телеканалу NHK, передають Патріоти України.
"Багато мирних жителів все ще перебувають під російською окупацією, і часу більше не можна втрачати. У нас вже є необхідний мінімум озброєнь. Можу лише сказати, що контрнаступ розпочнеться найближчим часом", – наголосив головний розвідник країни.
За словами Буданова, для того, щоб вибити Росію з тимчасово окупованих територій, необхідно більше зброї. "Ми повинні вибити Росію з нашої території. Ми повинні використати всі наші сили та засоби для досягнення цієї мети. Нам потрібні великі запаси зброї та боєприпасів для успішного продовження операції", – додав очільник ГУР.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...