
Україна наразі вже має мінімум озброєння для майбутнього контрнаступу, але треба ще почекати. Про це заявив керівник Головного управління розвідки Міноборони України в інтерв’ю японському телеканалу NHK, передають Патріоти України.
"Багато мирних жителів все ще перебувають під російською окупацією, і часу більше не можна втрачати. У нас вже є необхідний мінімум озброєнь. Можу лише сказати, що контрнаступ розпочнеться найближчим часом", – наголосив головний розвідник країни.
За словами Буданова, для того, щоб вибити Росію з тимчасово окупованих територій, необхідно більше зброї. "Ми повинні вибити Росію з нашої території. Ми повинні використати всі наші сили та засоби для досягнення цієї мети. Нам потрібні великі запаси зброї та боєприпасів для успішного продовження операції", – додав очільник ГУР.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...