
Американський новітній кулемет М240 вже на озброєнні Збройних сил України. Наразі в підрозділах ЗСУ тривають навчання із його застосування, передають Патріоти України.
Українські бійці показали на відео, як опановують нову зброю. Кулемети показали себе дуже зручною і влучною зброєю – кулі потрапляють саме туди, куди задумав воїн. Боєзапас чисельний і легкий.
Зазначимо, що американський єдиний кулемет М240 – модифікація бельгійського FN MAG. Автоматика кулемета діє внаслідок відведення порохових газів з поперечного отвору в каналі ствола, а замикання затвора здійснюється його перекосом у вертикальній площині.
Нині М240 використовується як зброя підтримки піхоти на легкій сошці або на важкій тринозі-верстаті, а також встановлюється на автомобілі, вертольоти та бронетехніку.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....