
Американський новітній кулемет М240 вже на озброєнні Збройних сил України. Наразі в підрозділах ЗСУ тривають навчання із його застосування, передають Патріоти України.
Українські бійці показали на відео, як опановують нову зброю. Кулемети показали себе дуже зручною і влучною зброєю – кулі потрапляють саме туди, куди задумав воїн. Боєзапас чисельний і легкий.
Зазначимо, що американський єдиний кулемет М240 – модифікація бельгійського FN MAG. Автоматика кулемета діє внаслідок відведення порохових газів з поперечного отвору в каналі ствола, а замикання затвора здійснюється його перекосом у вертикальній площині.
Нині М240 використовується як зброя підтримки піхоти на легкій сошці або на важкій тринозі-верстаті, а також встановлюється на автомобілі, вертольоти та бронетехніку.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...