Буде чим нищити ворога! ЗСУ поповнили свій арсенал німецькими Panzerhaubitze 2000, - Резніков

Збройні сили України отримали нову партію важкого озброєння. Цього разу на фронт відправилися німецькі гаубиці Panzerhaubitze 2000. Про це повідомив міністр оборони Олексій Резніков, передають Патріоти України.

Він додав, що українські артилеристи вже освоїли західну техніку і готові на практиці застосувати свої знання. За словами очільника Міноборони, це шостий вид озброєння 155-мм калібру, який ЗСУ отримали від партнерів. "Наші воїни вже б’ють ворога з допомогою M777, FH70, M109, AHS Krab та Caesar. Відтепер до цього "клубу найкращих" долучився й Ph2000.

Як завжди, Головнокомандувач Збройних сил України Генерал Валерій Залужний на всі 100% ефективно застосує їх на полі бою. Звісно ж, окрема величезна подяка нашим артилеристам, які вже стали всесвітньою легендою", – написав Резніков. Окремо він подякував Німеччині за поставки озброєння і підтримку у боротьбі проти окупантів.

Проєкт згортають: Німеччина відмовляється від будівництва найбільшого бойового фрегата

четвер, 25 червень 2026, 16:28

Міністерство оборони Німеччини, ймовірно, відмовляється від проєкту створення найбільшого бойового корабля для Військово-морських сил країни — фрегата класу F126, передають Патріоти України. Як повідомляє Der Spiegel, проєкт зіткнувся з численними затр...

Знайшли "лазівку": Кремль може оголосити білорусам "обов'язок" воювати за Росію, - ISW

четвер, 25 червень 2026, 15:42

Росія розробляє юридичне підґрунтя, щоб залучити громадян Білорусі до своїх збройних сил, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту вивчення війни (ISW). ISW прогнозує, що Росія може спробувати завербувати білорусів до своєї армії через...